Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події ЦК ЕМ

15-19 квітня 2013 року — Тиждень циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності

15 квітня

Студенти групи Е-1-12 разом зі своїм куратором Теленковою С.С. у рамках заходів тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності з метою культурно-релігійного та толерантного виховання відвідали Свято-Петро-Павлівський Храм. Цей захід був запланований, щоб довести студентам: Харків – місто різних релігій. Екскурсія сподобалася студентам.

16 квітня

У рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності 16 квітня 2013 року відбулось відкрите заняття з дисципліни «Політична економія» за темою «Економічні потреби суспільства та роль виробництва в їх задоволенні» з групою Е-1-12, яке було проведене викладачем Новіковою Євгенією Анатоліївною.

17 квітня

17 квітня 2013 був проведений конкурс «Економічний брейн-ринг» між студентами груп Е-1-12 та К-1-12 спеціальностей «Економіка підприємства» та «Комерційна діяльність», який підготувала викладач Теленкова Світлана Сергіївна.
Конкурс викликав велику зацікавленість студентів, тому гра вийшла дуже динамічною.
Переможцями брейн-рингу стала група Е-1-12. Вітаємо переможців!

18 квітня

У рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності 18 квітня 2013 року відбулось відкрите заняття з дисципліни «Комерційне товарознавство» за темою «Керамічні побутові товари» з групою К 1 11, яке провела викладач Зоря Роза Раїлівна. Під час лекції студенти навчились розпізнавати керамічні товари.

19 квітня

19 квітня викладачем Теленковою С.С. з групою Е-1-12 був проведений «СМАРТ-ЧЕМПІОНАТ», який викликав жвавий інтерес серед учасників.
Мета гри – спонукання талановитої молоді до вивчення дисципліни «Економіка підприємства». За результатами гри команда «Економішки» була нагороджена почесною грамотою та цінними призами.

Підсумковим заходом у рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності став похід викладачів зі студентами відділення економіки та підприємництва до театру імені О.С. Пушкіна на виставу «Смішні гроші». Захід мав великий виховний вплив на студентів.

19 квітня 2013 року відбулася науково-практична конференція «Погляд молоді на сучасні проблеми країни».
Студенти групи Е-1-12 під керівництвом викладача Саба Людмили Валеріївни підготували доповіді на такі актуальні теми: «Шляхи підвищення прибутковості підприємства», «Проблеми розвитку підприємництва в Україні», «Шляхи удосконалення кадрової політики підприємства», «Удосконалення амортизаційної політики підприємства» тощо.
Конференція викликала жваве зацікавлення з боку студентів та викладачів коледжу.


Протягом тижня у бібліотеці коледжу була організована виставка «Нові надходження літератури» для студентів спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Економіка підприємства».

8 жовтня 2012 року — Конкурс «Бізнес-леді 2012»

8 жовтня 2012 року відбувся традиційний конкурс серед студенток відділення економіки та підприємництва «Бізнес-леді».
Ділові та особисті якості конкурсанток цього року оцінювали: відома телеведуча київського телеканалу «Тоніс» та власниця агентства у Києві – Олена Вознесенська, працівник розважальної індустрії та ресторанного господарства – Євген Слісаренко та завідувач бібліотеки коледжу – Лариса Іванівна Літвіненко.
Студентки першого курсу виявили знання норм сучасного етикету, правил поведінки під час проведення переговорів, ділових зустрічей, проявили професійні уміння під час вирішення складних виробничих ситуацій. Також дівчата показали естетичний смак у виборі ділового костюму сучасної бізнес-леді. Переможниць конкурсу важко було виявити, адже всі дівчата гідно впоралися з завданнями. Та все ж конкурс є конкурс, і за його умовами журі конкурсу нагороди розподілило таким чином:
цього року перше місце посіла студентка групи К-2-12 Курбанова Альона. Інші дівчата теж не залишилися без уваги журі, вони були нагороджені подарунками та дипломами за різними номінаціями.

[Gallery not found]

17-20 квітня 2012 року – Тиждень циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності

17 квітня 2012 року в рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності відбулась ділова гра «Брейн-ринг» з дисципліни «Економіка підприємства». Заняття проводила молодий викладач – Теленкова Світлана Сергіївна. Гра мала велике пізнавальне значення, сподобалась як студентам, так і викладачам.У вівторок викладачем-методистом, завідувачем цикловою комісією Зорею Розою Раїлівною було проведено семінар-бесіду з дисципліни «Комерційне товарознавство» на тему «Ювелірні товари». Студенти групи К-2-10 познайомили слухачів з комерційною характеристикою дорогоцінних металів та ювелірних каменів.18 квітня 2012 року відбувся конкурс «Бізнес-леді». Студентки спеціальностей «Економіка підприємства» та «Комерційна діяльність» виявили знання норм сучасного етикету, правил поведінки під час проведення переговорів, ділових зустрічей, проявили професійні уміння під час вирішення складних виробничих ситуацій. Також дівчата показали естетичний смак у виборі ділового костюму сучасної бізнес-леді. Переможниць конкурсу важко було виявити, адже всі дівчата гідно впоралися з завданнями. Та все ж конкурс є конкурс, і за його умовами журі конкурсу нагороди розподілило таким чином:
цього року перше місце посіла студентка групи К-2-10 Фесенко Катерина. Інші дівчата теж не залишилися без уваги журі, вони були нагороджені подарунками та дипломами за різними номінаціями.19 квітня 2012 року відбулася науково-теоретична конференція «Зовнішньоекономічні зв’язки різних країн». Студенти групи Е-1-11 під керівництвом викладача Саба Людмили Валеріївни підготували доповіді про стан економічного розвитку різних країн та представили зразки продукції основних галузей господарства, експорт яких здійснюється в інші країни. Родзинкою виступів було частування гостей та учасників конференції продуктами експорту. Конференція викликала жваве зацікавлення з боку студентів та викладачів коледжу.20 квітня 2012 року в рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності була організована зустріч з ведучим спеціалістом департаменту маркетингу кампанії «Панда інжиніринг» Мариною Сергіївною Жвавою. Майбутнім комерсантам було цікаво з перших уст почути практичні рекомендації про умови працевлаштування, про умови майбутньої діяльності, про потребу у постійному самовдосконаленні та самоосвіті спеціалістів з маркетингу.У вестибюлі коледжу протягом тижня на екрані демонструвалися слайди з економічної тематики.

Протягом тижня у бібліотеці коледжу була організована виставка «Нові надходження літератури» для студентів спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Економіка підприємства».Сторінка циклової комісії

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу