Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Тиждень науки

17-20 квітня 2012 року – Тиждень науки

Цього року згідно з планом роботи коледжу традиційний тиждень науки заплановано на 17-20 квітня. Для викладачів та студентів методичним відділом розроблено низку різноманітних цікавих наукових заходів.
Одним із них є відкрите заняття в школі молодого викладача «Пошук», що 18 квітня 2012 року підготувала і провела на високому методичному рівні методист І категорії Олена Олександрівна Долгопол. Тема відкритого заняття «Дидактичні основи сучасного заняття» не залишила байдужими ні молодих, ні досвідчених викладачів-наставників, які прийшли підтримати своїх вихованців. Індивідуальна та групова форми роботи дали позитивні результати, створили доброзичливу атмосферу творчої співпраці.
Десять молодих викладачів мали змогу продемонструвати свої вміння планувати роботу, організовувати хід заняття, взаємодіяти зі студентами під час вирішення непростих ситуацій. Не залишилися байдужими до проблем, що розглядалися в ході заняття, викладачі С.Я. Шерстюк, В.М. Туртуріко, О.М. Лебедєва, які мають більш ніж 30-річний стаж роботи. Вони охоче ділилися власним педагогічним досвідом.
Уривки з улюблених кінострічок «Доживем до понедельника» та «Большая перемена» ще раз спонукали замислитися над вічними цінностями, над величним покликанням педагога.

19 квітня 2012 року для студентів спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит» у рамках тижня науки у коледжі викладачами циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту Ніколенко О.А., Гела Т.Ю., Машиною Л.М., Кашкіною К.В., Чібісовою В.П., викладачем інформатики та комп’ютерної техніки Кунічевою Т.П. та методистом Долгопол О.О. проведена гра-квест «До вершин професійної майстерності». Подорожуючи чотирма станціями чотири команди другокурсників груп Ф-1-10 та Б-1-10 демонстрували теоретичні знання та практичні уміння з дисциплін за професійним спрямуванням, знання на загальну ерудицію. На кожній станції чекали викладачі, які у цікавій формі виявляли рівень професійної підготовки майбутніх бухгалтерів та фінансистів. За подорожжю студентів станціями мали змогу спостерігати та вболівати одногрупни
ки. За результатами подорожі, в ході якої кращі студенти отримували символічні скарби, були підведені підсумки. Кращими у цьому році стали: за спеціальністю «Бухгалтерський облік» – Дідуріна Юлія, за спеціальністю «Фінанси і кредит» – Коцюк Катерина. Окрім того, судді-викладачі окремо відмітили в номінаціях «За креативність мислення», «За високий рівень ерудиції», а також відзначили активну участь першокурсниці Григор’єву Анастасію, яка виявила бажання брати участь у квесті. За словами учасників гри, їм сподобалася форма проведення і завдання, вони виявили бажання, щоб конкурс «Кращий за професією», чим по суті був даний захід, став традиційним щорічним підсумком навчання студентів.

19 квітня 2012 року в конференц-залі коледжу відбулася лекція «Філософія освіти: тенденції розгортання в сучасних соціокультурних умовах» доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри філософії Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Наталії Василівни Радіонової.

20 квітня 2012 року відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: погляд молодих», у якій взяли участь близько 50 студентів різних спеціальностей коледжу. Організація конференції передбачала роботу на 5 секційних засіданнях. На них студенти представили свої 28 наукових доповідей. У пленарному засіданні заслухали 11 виступів. За результатами роботи конференції укладено брошуру тез доповідей.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу