Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події ЦК ОФтаІТ

2 грудня 2014 року – У Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С. Пушкіна2 грудня 2014 року студенти групи К-1-13 разом з викладачами Зорею Р.Р., Мелентьєвою І.В., Погребняк Т.С. та Шелухіною І.А. відвідали Харківський державний академічний російський драматичний театр імені О.С. Пушкіна, де подивились виставу «Номер 13». Дивовижна, гумористична та легка п’єса не залишила байдужими студентів коледжу. Окрім легкості та сміху тут нічого не потрібно шукати! Усім дуже сподобалась блискуча гра акторів, легкий та доречний гумор, з яким дуже часто доводиться зустрічатись у повсякденному житті.

13 листопада 2014 року – У Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С.Пушкіна13 листопада 2014 р. студенти відділення економіки та підприємництва груп Е-1-13, Ф-1-13, К-1-14 на чолі з кураторами Теленковою С.С., Кашкіною К.В. та Машиною Л.М. відвідали комедійну виставу «Поминальна молитва» у Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С.Пушкіна, В цій виставі через долю однієї людини розкривається доля усього народу, крізь сльози лунає сміх, є місце гумору, дотепності і, звичайно, колоритній музиці, без якої також не обходиться життя. Спектакль сприймається як пристрасний щирий гімн Людині – неважливо якої крові, віри або кольору шкіри. Загалом похід до театру позитивно вплинув на духовний розвиток особистості студентів.

6 листопада 2014 року – За гарним настроєм — на ковзанкуВідчайдушні студенти групи Б-1-13 разом з куратором (Беседіна Вікторія Олександрівна) намагалися навчитися їздити на ковзанах, завітавши до розважального центру «Караван»… Головне – отримали задоволення та безліч позитивних емоцій.
Отримавши заряд бадьорості та гарного настрою, змогли доторкнутися до чарівного світу метеликів.

7–11 квітня 2014 року – Тиждень циклової комісії економіки та менеджменту

7 квітня, понеділок

У рамках циклової комісії економіки та менеджменту 07 квітня 2014 року відбулось виїзне практичне заняття з дисципліни «Маркетинг» на тему «Соціальне опитування», яке провела викладач – Морозова Яна Олександрівна на території Центрального парку культури та відпочинку імені М.Горького.
Мета практичного заняття – навчитися проводити анкетування, збирати інформацію та опрацьовувати отриманий матеріал.
Студенти відділення економіки та підприємництва із захопленням складали питання анкет, а потім опитували перехожих та аналізували їх відповіді.

7 квітня 2014 року в бібліотеці коледжу, в рамках проведення тижня циклової комісії економіки та менеджменту, відкрилась виставка нових надходжень літератури під назвою «Економіка і менеджмент – це два титани, що тримають бізнес».

8 квітня, вівторок

8 квітня 2014 р. у конференц-залі коледжу відбулась відкрита лекція на тему: «Правові аспекти в економічних відносинах», яку провів досвідчений юрист з практичним досвідом роботи понад 20 років у банківській сфері – Теленков Сергій Володимирович.
Протягом лекції студенти першого курсу відділення економіки та підприємництва з інтересом та зацікавленістю ставили запитання та разом з доповідачем виявляли головні правові аспекти роботи банків України, аналізували роботу банківської сфери світу та шукали шляхи подолання фінансово-економічної кризи держави.

8 квітня 2014 року у конференц-залі коледжу відбулась студентська науково-практична конференція на тему «Менеджмент ХХІ сторіччя», яку підготували і провели викладачі циклової комісії економіки та менеджменту Якушина Н.А. та Приходько Т.М. У конференції взяли участь студенти груп Е-1-12, Ф-1-13, К-1-13, РО-1-13, РО-2-13, вони підготували 10 доповідей. Конференція пройшла жваво, цікаво, з використанням інноваційних підходів до формування професійної компетентності. Після закінчення конференції студенти отримали дипломи учасників.

8 квітня 2014 року студенти коледжу відвідали Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Лекція «Прогулянка по зоряному небі. Калейдоскоп сузір’їв» визвала зацікавленість і захоплення студентів. Студенти пізнали багато нового, навчились знаходити на небі сузір’я своїх знаків зодіаку, а також переглянули унікальний фільм з космічної станції МКС, який було знято спеціально для харківського планетарію.

9 квітня, середа

9 квітня 2014 року викладач ХТЕК КНТЕУ Теленкова Світлана Сергіївна провела відкритий семінар на тему «Ринок праці та соціальна політика» у групі Е-1-13.
Мета даного семінару – навчитись аналізувати процеси на сучасному ринку праці, шляхи вирішення його проблем та оптимізувати трудовий потенціал держави.

9 квітня 2014 року в коледжі, за сприянням бібліотеки, для дівчат було проведено лекцію «Таємниці жіночої краси та вроди» лікарем Сабіною Абаскулузаде. Лекція проходила в дружній атмосфері. Дівчата мали можливість задати особисті питання та поспілкуватися з лікарем наодинці. Адже кожна жінка знає, що саме «Краса врятує світ!».

10 квітня, четвер

Весело та велелюдно було 10 квітня 2014 року в актовій залі ХТЕК КНТЕУ, адже тут проводився конкурс «Міс коледж – 2014». Все найдорожче і найкраще, що є у житті людини, пов’язане з Жінкою. Вона є берегинею роду та домашнього затишку. Жінка надихає на добрі справи та шляхетні вчинки, заряджає енергією та оптимізмом. Жінка – це ніжність, турбота, терпіння, тепло та любов.
У залі панував весняний настрій, а за лаштунками – хвилювання. По закінченню конкурсу кожна учасниця отримала титул в окремій номінації, а головну перемогу виборола студентка групи Е-1-13 Дорофєєва Євгенія.
Захід було проведено у рамках тижня циклової комісії економіки та менеджменту. Його організували та провели викладачі циклової комісії – Якушина Н.А. та Теленкова С.С.

11 квітня, п’ятниця

11 квітня 2014 року викладачем ХТЕК КНТЕУ Теленковою С.С. було проведено відкрите заняття – лекція з дисципліни «Політична економія» на тему «Сукупний продукт та його форми» у групі Е-1-13.
Метою відкритого заняття було засвоєння поняття сукупний продукт та детальний розгляд його форм та структури.
Заняття відбулося в умовах постійної, активної взаємодії всіх студентів. Викладач і студенти були рівноправними суб’єктами навчання, це сприяло створенню атмосфери співробітництва, розвитку комунікативних якостей.

У рамках Тижня циклової комісії економіки та менеджменту 11 квітня 2014 року Якушиною Н.А. був проведений майстер-клас з візажу серед студентів та викладачів ХТЕК КНТЕУ. У ході заходу візажист розповіла основи типів, моделювання та структури обличчя. На практиці продемонстрував основи техніки нанесення: рум’ян, тіней та стрілок.
За підсумками проведеного майстер-класу всі гості отримали цінні поради від візажиста в індивідуальному порядку та професійну консультацію щодо використовування косметичних засобів з догляду за обличчям.

[Gallery not found]

31 березня – 4 квітня 2014 року – Тиждень циклової комісії обліку, фінансів та інформаційних технологій

31 березня, понеділок

У рамках тижня циклової комісії сьогодні відбулося відкрите заняття у групі Б-1-13 з дисципліни «Статистика» на тему «Індекси», яке провела викладач Надолішна Олеся Миколаївна. На занятті були з’ясовані місце та роль індексів у статистико-економічному аналізі та їх значення у підготовці молодших спеціалістів з бухгалтерського обліку. Студенти зацікавлені темою активно брали участь у побудові та розрахунку індексів.

31 березня 2014 року, серед студентів груп Е-1-12 і К-2-12 відбулась дискусія за темою «Ми – патріоти». Під час дискусії, студенти, виконуючи різні завдання і беручи участь в обговоренні теми, висловлювали свою думку з питань «Що таке патріотизм?» та «Чи є відмінності між поняттями борг і обов’язок?».

1 квітня, вівторок

Студенти груп РО-1-13 та РО-2-13 взяли участь у брейн-рингу з інформатики під девізом «Кращий серед рівних». Гру підготували та провели викладачі Чернічкіна Т.І. та Кунічева Т.П. Під час гри студенти мали можливість блиснути ерудицією, показати свої знання з комп’ютерних технологій та історії розвитку комп’ютерної техніки, довести, що їм також притаманне почуття гумору. Переможцем стала команда групи РО-2-13. Наші вітання переможцям!

1 квітня 2014 року в рамках тижня циклової комісії обліку, фінансів та інформаційних технологій відбувся семінар на тему «КУЛЬТУРА ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА». Семінар для викладачів коледжу провів професор кафедри Педагогіки та психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ» Пономарьова Олександра Семеновича. Під час проведення семінару обговорювалися питання пов’язані з особливостями педагогічної культури, з умовами та методологічними основами формування педагогічної культури. Особливу увагу було звернуто на процес трансформації професійної культури викладача в культуру студента, як майбутнього фахівця.

2 квітня, середа

«Оцінка презентацій» — Відкрите заняття викладача Москаленко О.В. з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» у групі ТХ-1-13.

Досвідчений викладач Машина Любов Миколаївна 2 квітня провела відкрите заняття у групі Б-1-13 з дисципліни «Бухгалтерський облік» на тему «Бухгалтерський баланс». Метою заняття було розглянути характерні типи балансових змін та з’ясувати вплив господарських операцій на актив та пасив бухгалтерського балансу. Студенти групи як майбутні фахівці з зацікавленністю сприймали наданий матеріал.

3 квітня студенти та викладачі коледжа відвідали Харківський зоопарк. Ця екскурсія сприяла формування у студентів любові та бережного ставлення до тварин. Студенти із задоволенням спостерігали за життям тварин та пригощали їх ласощами.

3 квітня, четвер

3 квітня серед студентів груп Ф-1-12 та Б-1-12 була проведена гра-квест «Кращий у професії». Команди відвідали 4 станції: «Острів скарбів», «Знавців інформаційних технологій», «Економічний мікс» та «Розрахункова палата», де студенти змогли показати свої знання та навички професійної діяльності. За результатами гри найкращими у професії були визначені:
— серед команд з групи Ф-1-12 – команда «Золота орда»;
— серед команд з групи Б-1-12 – команда «ЕкоБух».
Всі команди були нагороджені дипломами за перемогу та високі досягнення у грі.

3 квітня 2014 року в бібліотеці коледжу була проведена презентація нової книги «Шляхта. Честь та гонор. Найбільший лицарський орден усіх часів» кандидата історичних наук, професора Харківського національного університету імені В.М. Каразіна –Семененко В.І.
Студенти із зацікавленням розглядали книгу та спілкувалися з автором, який розповів про основні аспекти написання та короткий зміст своєї наукової праці.

4 квітня, п’ятниця

У рамках тижня циклової комісії сьогодні відбулося відкрите заняття у групі Б-1-13 з дисципліни «Фінанси» на тему «Страховий ринок», яке провела викладач Беседіна Вікторія Олександрівна. На занятті були розглянуті випадки страхових виплат у світовій практиці та наведені приклади цікавих фактів про страхування.

Ви впевнені, що вивчення бухгалтерського обліку це сумно і не цікаво?
Саме під цим гаслом 4 квітня 2014 року в рамках тижня циклової бухгалтерського обліку, фінансів та інформаційних технологій була проведена інтелектуально-розважальна гра «Веселий бухгалтерський облік». Учасниками були студенти 1 курсу груп Б-1-13 та Ф-1-13, які проявили неабиякі здібності з питань обліку. Вони співали, малювали та відповідали на питання. Це було веселе та захоплююче свято. Усі присутні отримали море позитиву, задоволення і з головою поринули у світ бухгалтерського обліку.
За підсумком запеклої боротьби журі прийшло до висновку присудити перше місце обом командам.

[Gallery not found]

22-26 квітня 2013 року — Тиждень циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту

22 квітня

В рамках тижня циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Фінанси» у групі Ф-1-12. Керівник курсових робіт Беседіна Вікторія Олександрівна.

А також відбулася зустріч викладачів циклової комісії Шерстюк Світлани Яківни та Надолішної Олесі Миколаївни зі студентами І курсу спеціальності «Бухгалтерський облік». Темою зустрічі було обговорення розвитку аудиторської діяльності в Україні.

23 квітня

На майданчику біля коледжу відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Цікавий бух.облік», в якому взяли участь студенти груп Б-1-12, Б-2-12, Ф-1-12.

Організували та провели данний конкурс викладачі Надолішна Олеся Миколаївна та Кашкіна Катерина Володимирівна. Конкурс пройшов у дружній та веселій атмосфері.

Студенти показали свої знання з теорії бухгалтерського обліку, кмітливість і командну гру. Всім учасникам та групам підтримки виноситься подяка від організаторів конкурсу та викладачів.

24 квітня

24 квітня 2013 року в рамках тижня циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту студенти ІІ курсу групи Ф-1-11 та Б-1-11 разом з викладачем Кашкіною Катериною Володимирівною відвідали музей в Харківському державному університеті харчування та торгівлі, де познайомились з історією виникнення та розвитку університету. Після відвідування музею на студентів чекала зустріч з д.е.н., професором, завідуючою кафедри фінансів Крутовою Анжелікою Сергіївною.

24 квітня відбувся культурний захід – похід до Харківського Історичного музею, який відвідали студенти груп Ф-1-12, Б-1-12 та Б-2-12 на чолі з викладачем Надолішною Олесею Миколаївною та бібліотекарем Руденко Наталією Олесандрівною. Екскурсовод музею ознайомив студентів з експозицією «Наш край ІХ- ХVІІІ ст.».

25 квітня

На занятті в групі Б-2-12 відбулася студентська конференція на тему «Економічна статистика». Студенти виступили з доповідями, в яких розглядалися питання економічної та соціальної статистики.

У коференц залі відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між групами Б-1-11 та Ф-1-11 під керівництвом викладача Гели Таміли Юріївни. Студенти показали свою зацікавленість та інтелект, за що були нагороджені грамотами за активну участь у грі.

26 квітня

У бібліотеці коледжу розпочала свою роботу виставка студентських малюнків на тему: «Погляд студентів на дисципліни «Статистика» та «Бухгалтерський облік». Організували виставку викладач Надолішна Олеся Миколаївна та завідуюча бібліотекою Літвіненко Лариса Іванівна. Виноситься велика подяка студентам, які поділилися своїм баченням на данну тематику.

Також протягом тижня у стінах бібліотеки проходила виставка «Нові надходження літератури» для спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит».

15-19 квітня 2013 року — Тиждень циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності

15 квітня

Студенти групи Е-1-12 разом зі своїм куратором Теленковою С.С. у рамках заходів тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності з метою культурно-релігійного та толерантного виховання відвідали Свято-Петро-Павлівський Храм. Цей захід був запланований, щоб довести студентам: Харків – місто різних релігій. Екскурсія сподобалася студентам.

16 квітня

У рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності 16 квітня 2013 року відбулось відкрите заняття з дисципліни «Політична економія» за темою «Економічні потреби суспільства та роль виробництва в їх задоволенні» з групою Е-1-12, яке було проведене викладачем Новіковою Євгенією Анатоліївною.

17 квітня

17 квітня 2013 був проведений конкурс «Економічний брейн-ринг» між студентами груп Е-1-12 та К-1-12 спеціальностей «Економіка підприємства» та «Комерційна діяльність», який підготувала викладач Теленкова Світлана Сергіївна.
Конкурс викликав велику зацікавленість студентів, тому гра вийшла дуже динамічною.
Переможцями брейн-рингу стала група Е-1-12. Вітаємо переможців!

18 квітня

У рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності 18 квітня 2013 року відбулось відкрите заняття з дисципліни «Комерційне товарознавство» за темою «Керамічні побутові товари» з групою К 1 11, яке провела викладач Зоря Роза Раїлівна. Під час лекції студенти навчились розпізнавати керамічні товари.

19 квітня

19 квітня викладачем Теленковою С.С. з групою Е-1-12 був проведений «СМАРТ-ЧЕМПІОНАТ», який викликав жвавий інтерес серед учасників.
Мета гри – спонукання талановитої молоді до вивчення дисципліни «Економіка підприємства». За результатами гри команда «Економішки» була нагороджена почесною грамотою та цінними призами.

Підсумковим заходом у рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності став похід викладачів зі студентами відділення економіки та підприємництва до театру імені О.С. Пушкіна на виставу «Смішні гроші». Захід мав великий виховний вплив на студентів.

19 квітня 2013 року відбулася науково-практична конференція «Погляд молоді на сучасні проблеми країни».
Студенти групи Е-1-12 під керівництвом викладача Саба Людмили Валеріївни підготували доповіді на такі актуальні теми: «Шляхи підвищення прибутковості підприємства», «Проблеми розвитку підприємництва в Україні», «Шляхи удосконалення кадрової політики підприємства», «Удосконалення амортизаційної політики підприємства» тощо.
Конференція викликала жваве зацікавлення з боку студентів та викладачів коледжу.


Протягом тижня у бібліотеці коледжу була організована виставка «Нові надходження літератури» для студентів спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Економіка підприємства».

11-15 лютого 2013 року — Тиждень циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій

Понеділок 11 лютого
У рамках тижня циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій відбувся перегляд художнього фільму «Загадка Ферма».
У фільмі дія розгортається навколо розв’язування логічних задач, які примушують глядачів напружувати мозок, міркувати та головне – постійно слідкувати за сюжетом.
В обговоренні після перегляду студенти особливу увагу звернули на те, що окрім суто математичних питань у фільмі гостро постають морально-етичні проблеми людської поведінки. Слід відмітити, що проблеми, які висвітлювалися у фільму нікого не залишили байдужими.

Студенти другого курсу (гр. Б 1-11, Е-1-11, К-1-11, Ф-1-11, ТО-1-11) взяли участь у турнірі з пошуку інформації в Інтернеті. Виконуючи пошук студенти продемонстрували здатність творчо підходити до виконання запропонованих завдань.
Результати турніру
1-е місце
Дорожкова Маргарита ОТ-1-11
2-е місце
Карелова Аліна Ф-1-11
Скряга Анастасія Ф-1-11
Голубцова Марина Е-1-11
Дібрівськи Віталій
Пєстова Карина К-1-11

3-е місце
Григор’єва Анастасія Б-1-11
Мельник Дарія Б-1-11
Андрієнко Артем Е-1-11

Вівторок 12 лютого

Студенти груп Т-3-12 та Ф-1-12 взяли участь у брейн-рингу з інформатики під девізом «Кращий серед рівних». Гру підготувала та провела викладач Чернічкіна Т.І. Під час гри студенти мали можливість блиснути ерудицією, показати свої знання з комп’ютерних технологій та історії розвитку комп’ютерної техніки, довести, що їм також притаманне почуття гумору.
Переможцем стала команда групи Ф-1-12 (капітан – Прима Олександр).
Титул найкращого гравця отримав студент групи Т-3-12 Мірошніченко Дмитро.
Найактивнішим та кмітливим вболівальником цього року стала методист ХТЕК КНТЕУ Долгопол Олена Олександрівна.
Наші вітання переможцям!

У групі Е-1-12 пройшло відкрите заняття Москаленко Оксани Валеріївни на тему «Електроні презентації. Основи дизайну».
Матеріал лекції постійно пов’язувався з життєвим досвідом студентів, із матеріалами інших дисциплін. Студенти активно відповідали на запитання, висловлювали припущення, а потім знаходили підтвердження у матеріалах представлених на слайдах. У ході заняття студентам довелося бути й фантазерами й прагматиками.

Цього ж дня Москаленко Оксана Валеріївна провела майстер-клас «Секрети майстерності: PhotoShop». Треба відзначити, що тема майстер-класу була обрана відповідно до побажань колег.
Викладачі циклової комісії завжди готові поділитися будь-якими секретами своєї майстерності і не тільки у рамках Тижня циклової комісії.
Середа 13 лютого

Студенти груп РО-1-12, РО-2-12 та РО-1-11 разом зі своїми кураторами відвідали океанарій у ТРК «Караван» та випробували на міцність ковзанку. Молоді люди мали можливість насолодитися спостереженням за мешканцями підводного світу, почути цікаву розповідь екскурсовода про їх звички.
Катання на ковзанах – це зручна нагода ще раз довести молоді, що здоровий спосіб життя приносить не аби яке задоволення.

Четвер 14 лютого
Студенти групи РО-2-12 оформили тематичний стіл, присвячений Дню святого Валентина.

Сьогодні у коледжі працювала «Майстерня креативних ідей». Чотири команди творців та умільців змагалися у створенні найкращої «валентинки» до дня святого Валентина.
Свої креативні ідеї реалізовували такі студенти:
гр. К-1-12: Бобошко А., Бортнік С., Панов М., Шапувал С.
гр. К-2-12: Власенко А., Іващенко Т., Пономаренко І., Циганенко В.
гр. ТО-1-12: Абєлєнцнва Т., Безрук Т., Сахно К., Шириня І.
гр. Т-1-12: Величко М., В’юнник В., Моісеєнко М., Свірщ В.
Роботи команд можна побачити та оцінити на сторінці Нашої групи «В контакте». За результатами онлайн голосування перемогла креативна лабораторія групи К-2-12. Молодці!!!П’ятниця 15 лютого

На засіданні циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій викладачі обмінялися думками щодо результатів проведеного тижня. Обговорили можливі заходи та конкурси для наступного тижня циклової комісії, до якого ще цілий рік.
Протягом тижня на екранах телевізорів у коледжі демонструвалися відеоролики з анонсами подій, забавними героями лазерного шоу, зображення створені за допомогою комп’ютерної графіки.

30 жовтня 2012 року

30 жовтня 2012 р. відбулась зустріч студентів відділення економіки та підприємництва з головним бухгалтером ТОВ «Надія» Харіновою Н.Ю. та провідним бухгалтером Харіновим С.А.
Під час зустрічі головний бухгалтер Харінова Н.Ю. розповіла про особливості бухгалтерського обліку на малих підприємствах. Студентів дуже зацікавили питання стосовно можливостей та розвитку малих підприємств в економічній системі України.
Провідний бухгалтер Харінов С.А. роз’яснив студентам особливості оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності.
Протягом зустрічі студенти виявили зацікавленість питаннями, що розглядалися.

29 жовтня 2012 року

29 жовтня 2012 р. на виховній годині відбулася зустріч студентів спеціальності «Фінанси і кредит» (груп Ф-1-11, Ф-1-12) з Головою Правління Харківського обласного благодійного фонду «Перетворення Харківщини» Ачкасовим Олександром, який займається соціальними питаннями молоді. Завдяки цьому благодійному фонду проводяться семінари, тренінги які допомагають молоді обирати правильні відповіді, стосовно складних життєвих ситуацій.
На цій зустрічі були обговорені питання стосовно СНІДу та відносинами між юнаками та дівчатами.

8 жовтня 2012 року — Конкурс «Бізнес-леді 2012»

8 жовтня 2012 року відбувся традиційний конкурс серед студенток відділення економіки та підприємництва «Бізнес-леді».
Ділові та особисті якості конкурсанток цього року оцінювали: відома телеведуча київського телеканалу «Тоніс» та власниця агентства у Києві – Олена Вознесенська, працівник розважальної індустрії та ресторанного господарства – Євген Слісаренко та завідувач бібліотеки коледжу – Лариса Іванівна Літвіненко.
Студентки першого курсу виявили знання норм сучасного етикету, правил поведінки під час проведення переговорів, ділових зустрічей, проявили професійні уміння під час вирішення складних виробничих ситуацій. Також дівчата показали естетичний смак у виборі ділового костюму сучасної бізнес-леді. Переможниць конкурсу важко було виявити, адже всі дівчата гідно впоралися з завданнями. Та все ж конкурс є конкурс, і за його умовами журі конкурсу нагороди розподілило таким чином:
цього року перше місце посіла студентка групи К-2-12 Курбанова Альона. Інші дівчата теж не залишилися без уваги журі, вони були нагороджені подарунками та дипломами за різними номінаціями.

До фотогалереї…

17-20 квітня 2012 року – Тиждень циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності

17 квітня 2012 року в рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності відбулась ділова гра «Брейн-ринг» з дисципліни «Економіка підприємства». Заняття проводила молодий викладач – Теленкова Світлана Сергіївна. Гра мала велике пізнавальне значення, сподобалась як студентам, так і викладачам.У вівторок викладачем-методистом, завідувачем цикловою комісією Зорею Розою Раїлівною було проведено семінар-бесіду з дисципліни «Комерційне товарознавство» на тему «Ювелірні товари». Студенти групи К-2-10 познайомили слухачів з комерційною характеристикою дорогоцінних металів та ювелірних каменів.18 квітня 2012 року відбувся конкурс «Бізнес-леді». Студентки спеціальностей «Економіка підприємства» та «Комерційна діяльність» виявили знання норм сучасного етикету, правил поведінки під час проведення переговорів, ділових зустрічей, проявили професійні уміння під час вирішення складних виробничих ситуацій. Також дівчата показали естетичний смак у виборі ділового костюму сучасної бізнес-леді. Переможниць конкурсу важко було виявити, адже всі дівчата гідно впоралися з завданнями. Та все ж конкурс є конкурс, і за його умовами журі конкурсу нагороди розподілило таким чином:
цього року перше місце посіла студентка групи К-2-10 Фесенко Катерина. Інші дівчата теж не залишилися без уваги журі, вони були нагороджені подарунками та дипломами за різними номінаціями.19 квітня 2012 року відбулася науково-теоретична конференція «Зовнішньоекономічні зв’язки різних країн». Студенти групи Е-1-11 під керівництвом викладача Саба Людмили Валеріївни підготували доповіді про стан економічного розвитку різних країн та представили зразки продукції основних галузей господарства, експорт яких здійснюється в інші країни. Родзинкою виступів було частування гостей та учасників конференції продуктами експорту. Конференція викликала жваве зацікавлення з боку студентів та викладачів коледжу.20 квітня 2012 року в рамках тижня циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності була організована зустріч з ведучим спеціалістом департаменту маркетингу кампанії «Панда інжиніринг» Мариною Сергіївною Жвавою. Майбутнім комерсантам було цікаво з перших уст почути практичні рекомендації про умови працевлаштування, про умови майбутньої діяльності, про потребу у постійному самовдосконаленні та самоосвіті спеціалістів з маркетингу.У вестибюлі коледжу протягом тижня на екрані демонструвалися слайди з економічної тематики.

Протягом тижня у бібліотеці коледжу була організована виставка «Нові надходження літератури» для студентів спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Економіка підприємства».9-13 квітня 2012 року – Тиждень циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій

9 квітня – День перший. Майстерня смайликів – «Поділися усмішкою своєю».
Учасникам пропонувалося зробити смайлики з комп’ютерних комплектуючих. Оцінювалися: креативність, оригінальність, робота в групі.
У роботі майстерні взяли участь студенти груп: Ф-1-11, Б-1-11, Е-1-11, К-1-11, РО-1-11.
Отже всі чотири команди отримали однакові набори і почали майструвати. За сорок хвилин майстри створили чотири чудових обличчя: судіть самі.


Е-1-11
Лубенцова Інна
Кірша Вікторія
Голубцова Марина
РО-1-11
Ачкасова Олександра
Девіз:
«Студент во время сессии тоже улыбается»

Ф-1-11
Рештаненко Дмитро
Тарас Катерина
Цебенко Ірина
Грабель Інна
Девіз:
«Светлячок. Сияет ясным светом и зимой и летом»

К-1-11
Біловецький Руслан
Подзігун Олег
Ісмаїлова Аліна
Калініна Олександра
Девіз:
«У нас суперників багато,
Начебто не подолати.
Це вам не 2012,
Це група К-1-11 !»

Б-1-11
Мельник Дарія
Якущенко Юлія
Васильєва Євгенія
Явнікова Анна
Девіз:
«Funny Smile»

10 квітня – День другий. Турнір з пошуку інформації в Інтернеті.
Сьогодні кожному з учасників було запропоновано знайти в Інтернеті відповіді на 20 запитань. Потрібно було дати правильну відповідь на кожне запитання та вказати адресу сайту, на якому була знайдена потрібна інформація.

Ви вважаєте, що це легко?
Спитайте у наших учасників – студентів груп: Е-1-10, К-1-10, К-2-10

Участь у таких турнірах сприяє підвищенню кваліфікації студентів щодо вміння виконувати пошук потрібної інформації в Інтернеті.

11 квітня – День третій. Брейн-ринг «Найкращий серед рівних».
Бажання блиснути ерудицією, кмітливістю та почуттям гумору виявили студенти груп
Т-2-11 та РО-1-11.


Команду групи Т-2-11 очолив Прокопов Роман, який своїм азартом та заповзятістю надихав членів своєї команди

Члени команди групи РО-1-11 на чолі з Докукіним Дмитром були зібраними та дуже стриманими
Для вболівальників проводився окремий конкурс
Результати гри оцінювало суворе журі у складі студентів обох груп та викладачів інформатики: Курочка Віталіна, гр. РО-1-11; методист Долгопол Олена Олександрівна; викладач інформатики Макарова Олена Леонідівна; Ушакова Оксана, Т-2-11; викладач інформатики Лоскутов Андрій Анатолійович

Цікаво було спостерігати за тим, з яким азартом змагалися студенти

Ведуча брейн-рингу викладач математики та інформатики Чернічкіна Тетяна Іванівна

12 квітня – День четвертий. Відкрите заняття з дисципліни «Інформатика і комп’ютерна техніка» – «Інструменти аналізу даних. Умовне форматування».


Студенти групи ТО-1-11 та викладачі, які відвідали відкрите заняття, розкривали для себе таємниці електронних таблиць

А методист Олена Олександрівна Долгопол взяла безпосередню участь у пошуках нових можливостей MS Excel

Майстер-класи: «Секрети майстерності: Застосування стилів. Автоматичне створення змісту документів» та «Робота з електронною поштою»
Викладачі циклової комісії завжди готові поділи¬тися зі своїми колегами секретами своєї майстерності в оволодінні комп’ютерною технікою.


Тетяна Петрівна Кунічева за допомогою співробітників ЦК розповіла про особливості форматування текстів з використанням стилів, редагування їх та про автоматичне створення змісту документу на основі використання стилів заголовків

А Олена Леонідівна Макарова за допомогою співробітників ЦК переконала колег, що сьогодні без електронної пошти не обійтися. Тепер користувачів Інтернет-сервісу стало більше

Присутні на майстер-класі викладачі продемонстрували зацікавленість в отриманні нових знань, які можуть суттєво підвищити ефективність їх роботи з електронними документами.
Студенти беріть приклад зі своїх наставників – вчитися ніколи не пізно!
Ще Сократ казав: «Не соромно чогось не знати, але соромно не бажати вчитися»!

Сторінка циклової комісії

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу