Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Атестація викладачів

Список педагогічних працівників, які атестуються в 2015/2016 н.р.

Білуха Наталія Григорівна – підтвердження кваліфікаційної категорії «майстер виробничого навчання І категорії»;
Жданова Оксана Борисівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Железнякова Еліна Юріївна – підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження педагогічного звання «викладач — методист»;
Золотухіна Олена Олександрівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Кунічева Тетяна Петрівна – підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження педагогічного звання «викладач — методист»;
Левицька Євгенія Григорівна — підтвердження педагогічного звання «викладач — методист»;
Лойко Олександр Вікторович – встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Мартиненко Володимир Леонідович — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Ніколаєнко – Ломакіна Алла Миколаївна — підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження педагогічного звання «викладач — методист»;
Погорєлов Микола Миколайович — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»;
Проник Віра Олександрівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»;
Радченко Ярослав Юрійович — підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Усатенко Наталія Миколаївна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
Чібісова Вікторія Петрівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»;
Шеянова Тетяна Іванівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»;

31 березня 2014 року — Підсумкове засідання атестаційної комісії коледжу


31 березня 2014 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії коледжу. У цьому навчальному році всього атестуються 15 викладачів. Члени атестаційної комісії були ознайомлені з характеристикою діяльності педагогічних працівників у між атестаційний період. На підставі рішення атестаційної комісії буде видано наказ «Про результати атестації педагогічних працівників у 2013-2014 навчальному році».

22 березня 2012 року

Добігає до кінця один із найвідповідальніших заходів навчального року – атестація викладачів. Протягом 2011-2012 навчального року викладачі, які згідно плану роботи атестаційної комісії в черговому та позачерговому порядку подали заяви щодо атестації, демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом стажування та проходження курсів підвищення кваліфікації в провідних вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі у студентських наукових заходах студентів коледжу; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають. Ці та інші результати роботи викладачів за між атестаційний період були обговорені на заключному засіданні атестаційної комісії ІІ рівня (рівень коледжу), яке відбулося 16 березня 2012 року.

Напередодні засідання атестаційної комісії ІІІ рівня (рівень області) у коледжі відбулася виставка навчально-методичних та науково-методичних досягнень викладачів, які атестуються. У ході демонстрації напрацьованих за 5 років матеріалів викладачі звітували про результати власної роботи, поділилися планами на найближчий час.
До участі у цьому методичному заході запрошено начальника відділу вищої освіти і науки Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Наталію Миколаївну Соловйову та члена атестаційної комісії ІІ рівня, директора Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» Єрмоленко Олександру Антонівну.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу