Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Педагогічна рада коледжу

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕДАГОГІЧНУ РАДУ ХАРКІВСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ КНТЕУ Завантажити документ

ПОСТАНОВИ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ КНТЕУ
Постанова Педагогічної ради ХТЕК КНТЕУ від 23 травня 2016 року Завантажити документ
Постанова Педагогічної ради ХТЕК КНТЕУ від 22 лютого 2016 року Завантажити документ
Постанова Педагогічної ради ХТЕК КНТЕУ від 01 грудня 2015 року Завантажити документ
Постанова Педагогічної ради ХТЕК КНТЕУ від 31 серпня 2015 року Завантажити документ

Лютий 2015 року – Використання сучасних технологій – один з дієвих засобів підвищення якості освіти


У коледжі продовжується робота з впровадження у навчальний процес інноваційних технологій навчання. Цього року коледж придбав чотири програмно-технологічні навчальні комплекси на основі SMART Board (інтерактивні дошки), які надають нові можливості роботи як викладачам, так і студентам.
Активно використовують програмно-технологічні інновації на своїх заняттях Г.Е.Гасанова, Л.В.Комар, О.А.Каплун, Л.В.Каулько, Т.І.Шеянова. Такі заняття завжди викликають зацікавленість аудиторії, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу студентами.

4 лютого 2015 року – Засідання Педагогічної ради за темою «Використання інноваційного потенціалу коледжу в організації практичної підготовки майбутніх фахівців для їх роботи в Європейському просторі»

4 лютого 2015 р. у коледжі проведено засідання Педагогічної ради за темою «Використання інноваційного потенціалу коледжу в організації практичної підготовки майбутніх фахівців для їх роботи в Європейському просторі».

Під час обговорення було розглянуто шляхи забезпечення якісної практичної підготовки студентів коледжу, що виступає передумовою їх успішного працевлаштування після отримання освіти. Враховуючи це, адміністрація коледжу постійно розширює перелік баз практики, укладаючи угоди тільки з тими підприємствами, що мають сучасні технології та реально надають можливість студентам отримати досвід практичної роботи.
Підводячи підсумки роботи Педагогічної ради директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко підкреслила, що завдяки участі студентів у міжнародних конкурсах професійної майстерності та закордонній практиці в кращих готелях світової мережі Grecotel наші випускники стають конкурентоспроможними та забезпечують собі успішну ділову кар’єру на підприємствах України та Європи.

1 грудня 2015 року у коледжі пройшло засідання Педагогічної ради, присвячене забезпеченню якісної практичної підготовки студентів коледжуЗаступник директора з навчально-виробничої практики Леоніда Мічиславівна Біленко у своїй доповіді відзначила, що позитивні відгуки закордонних та вітчизняних підприємств-баз практики, а також 236 медалей (переважна більшість з яких – золоті) за результатами участі команди коледжу в міжнародних конкурсах професійної майстерності підтверджують високий рівень підготовки наших випускників та їх спроможність побудувати успішну професійну кар’єру.


У роботі Педагогічної ради також взяли участь студенти, які поділились з присутніми своїми враженнями від літньої практики, що проходила у кращих готельно-ресторанних комплексах Одеської та Миколаївської областей.

21 січня 2015 року – Педагогічні читання за темою «Сучасні методи навчання»


У коледжі вже стало традицією проведення педагогічних читань з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та ознайомлення їх з найсучаснішими інноваційними технологіями в освіті, а також перспективним педагогічним досвідом провідних викладачів коледжу.
21 січня 2015 року відбулися педагогічні читання за темою «Сучасні методи навчання». Відкрила педагогічні читання директор коледжу кандидат історичних наук, професор ХНУ імені В.Н. Каразіна, Л.О. Радченко.
З доповіддю «Сучасні методи навчання в країнах Європи та США» виступив Семененко В.І, кандидат історичних наук, професор ХНУ імені В.Н. Каразіна. В своєму виступі Валерій Іванович ознайомив присутніх з сучасними тенденціями освіти в країнах Європи та США.
Велику зацікавленість присутніх викликала доповідь молодого викладача Гасанової А.Е. за темою «Сучасні європейські технології обробки харчових продуктів. Молекулярна кухня». Вона зауважила, що на сьогодні, виходячи зі світових рейтингів, найважливішим є мистецтво молекулярної кухні, яка наразі стала теперішнім мейнстримом. Анна Едуардівна не тільки розповіла про технологію приготування страв молекулярної кухні, а й продемонструвала сам процес.


Доповідь Гасанової А.Е. супроводжувалась презентацією на інтерактивній дошці, що додало виступу яскравості, а присутні педагоги мали можливість ознайомитися з досвідом використання такої інновації як інтерактивна дошка.

28 листопада 2014 року – Засідання Педагогічної ради коледжу


28 листопада 2014 р. у коледжі проведено засідання Педагогічної ради за темою «Професіоналізм педагога в контексті Європейського вибору України: якість освіти – основа конкурентоспроможності майбутнього фахівця».
Педагогічним колективом та членами студентського самоврядування було розглянуто питання підвищення якості освітнього процесу та результати анкетування студентів коледжу. Практично усі студенти висловили думку про необхідність більш активного використання на заняттях засобів інформаційних технологій. Врахувавши це, адміністрація коледжу придбала SMART-дошки, які найближчим часом буде встановлено в навчальних аудиторія.

7 листопада 2014 року – Педагогічні читання на тему: «Педагогічний простір як фактор реалізації оздоровчої функції освіти»

7 листопада 2014 року у коледжі відбулися педагогічні читання на тему: «Педагогічний простір як фактор реалізації оздоровчої функції освіти».
Педагогічні читання — одна із традицій та невід`ємна частина методичної роботи нашого коледжу.
Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.Відкрила педагогічні читання директор коледжу кандидат історичних наук, професор ХНУ імені В.Н.Каразіна, Л.О. Радченко.
В цьогорічних педагогічних читаннях, які пройшли на високому методичному та науковому рівні та викликали масу зацікавленості і обговорення в колективі, прийняли участь відомі вчені Харкова:
Філоненко О.С., кандидат філософських наук, доцент кафедри теорії культури, філософії і науки філософського факультета ХНУ імені В.Н. КаразінаПавлюк Р.Ю., доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії холоду, завідувач кафедри технології переробки плодів, овочів та молока ХДУХТ.

29 серпня 2014 року – Засідання Педагогічної ради


29 серпня 2014р . у коледжі пройшло засідання Педагогічної ради.
Директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко привітала педагогічний колектив з початком нового навчального року та виступила з доповіддю «Про стан, проблеми та перспективи функціонування ХТЕК КНТЕУ в 2014/2015 навчальному році», в якій окреслила основні напрями розвитку коледжу та пріоритетні завдання.


З початком нового року та побажаннями здоров’я та творчої наснаги викладачів коледжу прийшов привітати доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри українознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Дмитро Миколайович Чорний, який від імені ректора університету Віля Савбановича Бакірова вручив Людмилі Олексіївні грамоту та пам’ятні подарунки. Дмитро Миколайович відзначив багаторічний внесок коледжу та особисто Людмили Олексіївни в підготовку висококваліфікованих фахівців.
Також присутніх привітали студенти коледжу, які заспівали святкові пісні.

5 червня 2014 року – Педагогічна рада коледжу «Культура студентів та викладачів коледжу як фактор соціалізації особистості»

5 червня 2014 року у коледжі відбулась Педагогічна рада «Культура студентів та викладачів коледжу як фактор соціалізації особистості», під час якої викладачі та студенти коледжу обговорили питання формування ціннісного ставлення до власного духовного та культурного удосконалення, виховання патріотизму та високих моральних якостей.

Для участі у роботі Педагогічної ради був запрошений відомий краєзнавець, член союзу письменників України, начальник інформаційного центру Харківської державної академії дизайну та мистецтв, редактор журналу «Славянин» Мачулін Леонід Іванович, який звернув увагу присутніх на культуризацію особистості, необхідної для розкриття потенціалу молодої людини.

Також виступили професор, кандидат історичних наук Семененко Валерій Іванович, голова ради студентського самоврядування Прийма Олександр та інші.

Підводячи підсумки роботи Педагогічної ради директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко висловила впевненість, що робота з культурного виховання молоді щороку приносить вагомі результати, адже головним гаслом коледжу є «Ми для студентів!».

12 березня 2014 року — Педагогічна рада «Сучасна практична підготовка студента коледжу як головна умова підвищення рівня якості освіти»


12 березня 2014р. у коледжі відбулась Педагогічна рада «Сучасна практична підготовка студента коледжу як головна умова підвищення рівня якості освіти», під час якої викладачі та студенти коледжу обговорили питання організації та проведення якісної практичної підготовки.


Добрі слова подяки за рівень знань та вмінь студентів-практикантів висловили гості коледжу – представники баз виробничої практики: управляюча ресторану «Місто» Посеєва Діана Миколаївна, керівник напряму «Агентська мережа» ПАТ КБ «Приватбанк» Савченко Світлана Вікторівна та керівник відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Фролова Яна Вікторівна.


Підводячи підсумки роботи Педагогічної ради директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко висловила сподівання на продовження співпраці з базами практики та запевнила, що коледж й надалі приділятиме велику увагу підвищенню якості практичної підготовки студентів.

24 грудня 2013 року — Педагогічна рада «Моніторинг навчального процесу — запорука підвищеної якості освіти згідно до вимог сучасності»


24 грудня 2013 р. у коледжі проведено засідання Педагогічної ради за темою «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності».
З узагальненням досвіду проведення моніторингу навчального процесу в коледжі виступила заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Дмитрівна Румянцева.
На Педагогічній раді були розглянуті питання щодо формування сучасних засобів діагностики, удосконалення контролю знань студентів, підвищення якості навчально-методичного забезпечення дисциплін, використання сучасних педагогічних технологій під час проведення лабораторних робіт, організації науково-дослідницької та самостійної роботи студентів.
Ці актуальні питання знайшли широку підтримку у педагогічного колективу та були визначені як першочергові завдання, що забезпечуватимуть формування конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до вимог сучасності.


30 серпня 2013 року
30 серпня 2013 року о 14.00 в актовій залі відбулося засідання Педагогічної ради коледжу.
Директор коледжу кандидат історичних наук, професор Людмила Олексіївна Радченко виступила з доповіддю «Про стан, проблеми та перспективи функціонування ХТЕК КНТЕУ в 2013/2014 навчальному році» та визначила завдання коледжу на новий навчальний рік, серед яких пріоритетними є підготовка молодших спеціалістів високого рівня та розширення напрямів міжнародного співробітництва з кращими навчальними закладами Європи.
Людмила Олексіївна побажала колегам здоров’я та наснаги у справі виховання молоді. Також викладачів коледжу з початком нового навчального року привітали студенти-першокурсники, які побажали своїм педагогам творчих успіхів і талановитих студентів.

4 березня 2013 року

4 березня 2013 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу за темою: «Коледж як осередок морального, фізичного та розумового розвитку особистості студента».
З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Миколаївна Юданова. Педагогічна рада відбулася у формі обміну досвідом досвідчених та молодих педагогів.
У виступах викладачів порушувалися питання збереження та примноження традицій коледжу, формування ціннісних пріоритетів студентської молоді, особливості організації навчально-виховного процесу в коледжі.

29 листопада 2012 року – Педагогічна рада

29 листопада о 12.00 в актовій залі коледжу відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Оптимальний вибір методів навчання – шлях до успішного засвоєння матеріалу студентами».
У доповіді заступника директора з навчально-методичної роботи Тетяни Дмитрівни Румянцевої та у виступах викладачів проаналізовано застосування ефективних форм і методів навчальної роботи, намічені її перспективні напрями.
Педагогічна рада відбулася у формі обміну досвідом.

31 серпня 2012 року

31 серпня 2012 року в актовій залі коледжу відбулося перше в 2012-2013 навчальному році засідання Педагогічної ради.

Педагогічна рада розпочалася привітанням викладачів з початком нового навчального року від наших студентів.
Директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко щиро привітала колег зі святом знань, побажала натхнення та успіхів у справі навчання та виховання студентської молоді. У доповіді директора та заступників директора коледжу знайшли відображення питання аналізу сучасного стану викладання, практичної підготовки та виховного процесу в коледжі; було окреслено перспективні напрями у навчально-методичній, науковій, виховній, організаційній роботі колективу; запропоновано до впровадження нові підходи до роботи кураторів, викладачів, усіх педагогічних працівників.
Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Дмитрівна Румянцева на основі аналізу навчально-методичної роботи за минулий навчальний рік націлила викладачів на інтенсивну роботу з розробки та оновлення навчально-методичного забезпечення, з залучення студентів до науково-дослідницької роботи, з проведення занять на високому науково-методичному рівні.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Леоніда Мічиславівна Біленко, звернувши увагу на проблеми, рішенням яких займаються керівники практик, закликала кураторів, викладачів циклових комісій мотивувати студентів до оволодіння фаховими знаннями та уміннями під час проходження виробничої практики, адже лише так студенти перетворюються на конкурентоздатних випускників.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Миколаївна Юданова окреслила головні напрями виховної роботи кураторів, викладачів, вихователів щодо формування всебічно розвиненої особистості студента; наголосила, що така робота буде успішною лише за умови забезпечення системності та особистого контакту викладача і студента.
Відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Яківна Шерстюк підбила підсумки вступної кампанії – 2012, відзначила активних педагогічних працівників, які проявили себе у справі профорієнтації молоді; подякувала всім технічним секретарям, які забезпечували якісну роботу приймальної комісії; запропонувала до розгляду нові підходи до організації профорієнтаційної роботи.

На засіданні Педагогічної ради були затверджені план роботи на 2012-2013 навчальний рік та навчально-методична документація коледжу.

27 квітня 2012 року

О 12.00 в актовій залі коледжу відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Професійна компетентність викладачів та майстрів виробничого навчання, розвиток їх творчого потенціалу – запорука високої підготовки студентів».
З доповіддю виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Леоніда Мічиславівна Біленко. У виступах викладачів та майстрів виробничого навчання зверталася увага на потребі постійного професійного зростання педагогів, на здобутках коледжу в плані організації різноманітних заходів щодо підвищення майстерності викладачів та студентів, на існуючому тісному зв’язку коледжу з випускниками минулих років, які досягають професійних вершин на провідних підприємствах та в установах регіону та з вдячністю згадують роки навчання у коледжі. Педагогічна рада відзначила плідну роботу колективу з підготовки конкурентоздатних молодших спеціалістів.

21 січня 2012 року

21 січня 2012 року в приміщенні актової зали коледжу відбулася педагогічна рада за темою «Застосування комп’ютерних технологій у навчальному процесі – запорука підготовки висококваліфікованого фахівця». З доповіддю на тему «Модернізація структури, змісту й організації освіти в світлі доктрини «Національної стратегії розвитку освіти» виступила заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Дмитрівна Румянцева.
На порядок денний педагогічної ради були винесені актуальні питання впровадження в навчальний процес коледжу інноваційних комп’ютерних технологій.
Методист методичного відділу Олена Олександрівна Долгопол виступила за темою «Апробація та впровадження в навчальний процес коледжу інноваційних педагогічних систем з використанням комп’ютерних технологій».
Оксана Валеріївна Москаленко, провідний інженер з комп’ютерних систем, викладач інформаційних технологій висвітлила питання принципів формування інформаційно-методи/trчної бази коледжу.
Тетяна Петрівна Кунічева, завідувач циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій розповіла про застосування комп’ютерних технологій під час вивчення дисциплін «Інформаційні технології за професійним спрямуванням.
Роза Раїлівна Зоря, завідувач циклової комісії економіки підприємства та комерційної діяльності висвітлила питання використання мультимедійного обладнання на лекціях та практичних (семінарських) заняттях з дисциплін циклу товарознавства.
Раїса Миколаївна Морозова, викладач циклової комісії ресторанного, туристичного обслуговування та соціально-гуманітарних дисциплін розповіла про можливості використання комп’ютерних технологій при вивченні іноземних мов.
Олена Олександрівна Золотухіна, завідувач відділення виробництва харчової продукції, виступила за темою «Інформаційні комп’ютерні методики під час проведення занять зі студентами спеціальності «Зберігання, консервування та переробка м’яса».
Ольга Анатоліївна Ніколенко, завідувач циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту розповіла «Використання програмного забезпечення під час складання Державних кваліфікаційних екзаменів студентами спеціальності «Бухгалтерський облік».

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу