Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Печенізьке поле

14 вересня 2013 року

14 вересня студенти та викладачі Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали ХІІ етнофестиваль «Печенізьке поле», який проводиться щороку у Харківській області, на лівому березі Печенізького водосховища.

Ідея свята полягає у збереженні та відродженні народних традицій і національної культури. У рамках фестивалю студенти коледжу взяли активну участь у різноманітних майстер-класах автентичної майстерності; відвідали Берег смачної каші, де було встановлено рекорд з приготування найбільшої за обсягом каші у Світі, що зафіксували представники книги рекордів Гіннеса; завітали до ярмарку, ігрової галявини, зоокуточка та ін. Це свято сподобалось усім відвідувачам фестивалю, воно запам’ятається своєю яскравістю, неповторністю та атмосферою патріотизму і гордості за Слобожанський край.

[Gallery not found]

15 вересня 2012 року

Теплої вересневої суботи студенти та викладачі коледжу відвідали давню землю скіфів та сарматів, де жили наші пращури. Печенізьке поле, щорічний веселий гамірливий етнофестиваль, де майстри української землі, Слобожанщини, демонструють народні ремесла, вироби власного виробництва, виконують запальні народні танці та пісні, в одинадцятий раз запросив нас поринути у атмосферу автентичної української слободи.
Наш коледж на фестивалі цього року був представлений у двох номінаціях: карвінг та хлібо-булочні вироби. Майстерно виконані фігурні витинанки на різноманітних овочах і фруктах привертали увагу чисельних відвідувачів заходу. А щоб сфотографуватися з випеченими в традиційному обрядовому стилі караваями, хлібами, весільними шишками та іншими виробами, вишикувалася черга! Звичайно, наших безпосередніх учасників фестивалю, які представляли коледж, приїхали підтримати багато студентів та викладачів.
Таке свято запам’ятається всім відвідувачам щирою та доброзичливою атмосферою.

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу