Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Харківське туристичне бієнале

11 квітня 2013 року — IV виставка «Харківське туристичне бієнале»


11 квітня у приміщенні презентаційно-виставкового центру «Радмир-експохол» відбулася IV виставка «Харківське туристичне бієнале», на якій Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ гідно представив один із напрямів розвитку туризму в Харківському регіоні – кулінарний туризм.

Роботу ХТЕК КНТЕУ з підготовки молодших спеціалістів сфери туристичного обслуговування, виставкові експонати, представлені студентами коледжу на бієнале, відзначили високоповажні гості заходу.

Студенти коледжу не лише достойно представили навчальний заклад, а й мали змогу взяти участь у майстер-класах майстрів народної творчості Харківщини, ознайомитись зі спектром туристичних послуг, що надають різні регіони області.

За результатами участі у IV виставці «Харківське туристичне бієнале» Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ нагороджений Сертифікатом.
Відео

26-27 квітня 2012 року — У стінах Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка відбулося Харківське туристичне бієнале.

ХТЕК КНТЕУ взяв активну участь у цієї події. На виставці були продемонстровані роботи студентів коледжу. Були представлені хлібобулочні вироби та напої, що приготували студенти відділення виробництва харчової продукції, символи туризму з природних матеріалів, пейзажні фотокартки найцікавіших маршрутів Харківщини, що підготували студенти відділення готельно-ресторанної справи та багато іншого.
До перегляду виставки були запрошені вельмишановні гості з Харківської обласної держадміністрації. Гості були захоплені переглядом робіт студентів коледжу і висловили подяку директору коледжу Радченко Л.О., яка щиро вітала їх на виставці.
Виставка ХТЕК КНТЕУ привернула увагу багатьох відвідувачів і зацікавила своєю гостинністю.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу