Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Ми пишаємося

15 грудня 2014 року – Конкурс «Від миру в родині – до миру в Україні!»Вітаємо студента групи ТС-2-14 – В’юника Олега, який отримав 2 місце у конкурсі «Від миру в родині – до миру в Україні!» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що проводився департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Бажаємо Олегу подальших творчих успіхів та натхнення!

Травень 2014 року — Конкурс «Молода людина року – 2014»


Чібісова Вікторія Петрівна, завідувач відділення з підготовки робітничих професій та підвищення кваліфікації Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, взяла участь у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року – 2014», у якому посіла І місце та була нагороджена почесною грамотою та кубком.
Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій роботі.

ВІТАЄМО


Студентка нашого коледжу Саєнко Юна (група РО-2-12) стала лауреатом II Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Родник талантов», який проводився у рамках існуючого проекту «Творческий шанс», у номінаціях: «Художественное слово» та «Эстрадный вокал».

Вітаємо Юну з перемогою та бажаємо творчих успіхів і натхнення!

27 березня 2014 року — II обласний етап Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Виробництво харчової промисловості»


 


27 березня 2014 року відбувся II обласний етап Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Виробництво харчової промисловості» серед вищих навчальних закладів I-IIрівнів акредитації Харківської області. Студент нашого коледжу Липчанський Євгеній (гр. Т-3-12) посів друге місто та був нагороджений ДипломомII ступеня. Студентка Піталєва Яна (гр. Т-2-12) посіла третє місто та була нагороджена Дипломом III ступеня.

Вітаємо Карину Никоненко (гр. Ф 1-12) — лауреата Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих дослідників історії України «Жінки України у Другій світовій війні: історія, пам’ять, репрезентації», науковий керівник Чорна Т.В.

Вітаємо Карину Никоненко (гр. Ф 1-12),

яка отримала звання лауреата Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих дослідників історії України, який був організований Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність” «Жінки України у Другій світовій війні: історія, пам’ять, репрезентації», що проходив восени 2013 р. в Києві.
Тема її дослідження: ЖІНКИ В ПЕРІОД ВІЙНИ: ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ДОЛІ ОДНІЄЇ РОДИНИ.
Вітаємо також її наукового керівника викладача історії Тетяну Володимирівну Чорну.

25 липня 2013 року

10 січня 2013 року


Харківська обласна профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг відзначила значний внесок учасників художньої самодіяльності коледжу в справу відродження українських традицій та нагородила колектив художньої самодіяльності почесною грамотою.

27 листопада 2012 року – Нагородження переможців та дипломантів ХІV обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

27 листопада в Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулися урочистості з приводу нагородження переможців та дипломантів ХІV обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». У конкурсі взяли участь 168 викладачів із 51 вищого навчального закладу.

У номінації «Кращий викладач гуманітарних дисциплін» серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації перемогла кандидат філософських наук, викладач коледжу Світлана Олександрівна Руденко. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив Світлані Олександрівні головний приз конкурсу – скульптуру «Христина», диплом та пам’ятний подарунок.

Бажаємо творчого натхнення на довгі роки!

26 вересня 2012 року

26 вересня, на урочистостях, присвячених Всесвітньому дню туризму, за вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі, популяризацію туристичних об’єктів, мистецьких надбань та пам’яток історії, високий професіоналізм і з нагоди Дня туризму Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада нагородили директора коледжу Людмилу Олексіївну Радченко Почесною грамотою.


4 вересня 2012 року

24 травня 2012 року

Команда «МОДЕМ» Харківського торговельно-економічного коледжу посіла I місце у відкритій грі «КВН» з інформатики серед студентів середніх спеціальних навчальних закладів Курської області з міжнародною участю. Гра відбувалася на базі Курської філії Російського торговельно-економічного університету.
В складі команди виступали студенти коледжу: капітан команди Шаладанов Артем, Торяник Євген, Пашаліді Діоніс, Іщенко Діана та Чмельова Тетяна.
Керівники команди: Кунічева Тетяна Петрівна та Чернічкіна Тетяна Іванівна.
Вітаємо переможців!

11 квітня 2012 року – На адресу коледжу надійшов лист

7 квітня 2012 року

5-6 квітня в м. Курськ (Росія), на базі Російського торговельно-економічного університету (Курська філія) відбувся II Міжрегіональний Форум з міжнародною участю «Покоління: новий погляд».
В рамках Форуму відбулися науково-практична конференція викладачів та студентів «ХХI століття: освіта і духовно-моральне виховання» (III Кликовські читання ) та конкурс професійної майстерності «Крок у професію» для студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції».
З метою обміну досвідом, формування популярного бренду коледжу та поглиблення міжнародного співробітництва делегація викладачів Харківського торговельно-економічного коледжу взяла активну участь у роботі науково-практичний конференції.
Студентка Харківського торговельно-економічного коледжу Балицька Тетяна взяла участь у конкурсі професійної майстерності. Робота Тетяни була відзначена диплом за перемогу у номінації «Кращий дизайн блюда» та бронзовою медаллю.
Форум було проведено на високому професійному та науковому рівні. Він сприяв налагодженню ділових та дружних контактів.

17 березня 2012 року

17 березня 2012 року наш директор – Радченко Людмила Олексіївна, була нагороджена Президентом асоціації кулінарів України Пересічним Михайлом Івановичем:
медаллю – Чарівна сила України
медаллю – Професійної пошани ІІ ступеня

Це нагорода не тільки за вагомий внесок у розвиток кулінарного мистецтва, але й за багаторічну сумлінну працю.

28 лютого 2012 року

За результатами Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху» ми посіли ІІІ місце.
Ми — молодці!
Так тримати!

18 січня 2012 року

12 січня 2012 року

12 жовтня 2011 року

7 жовтня 2011 року

Сьогодні у Харківському міжнародному аеропорту було відкрито новий туристично-інформаційний пункт, що стало черговим кроком з поліпшення туристичної інфраструктури міста та області. Під час заходу відбулося нагородження працівників туристичної галузі з нагоди Всесвітнього Дня туризму. За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі та з нагоди Дня туризму директор нашого коледжу отримала подяку Харківської обласної ради.

Термінал туристично-інформаційного пункту

Директор Харківського обласного туристично-інформаційного центру Денис Георгійович Дармостук та директор Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Радченко Людмила Олексіївна

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу