Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Посвята першокурсників у студенти

1 вересня 2014 року – Свято першокурсників


1 вересня 2014 р. до коледжу вступило нове поповнення студентів. Директор коледжу привітала студентську молодь, їх батьків та гостей з посвятою у першокурсники та побажала успіхів у навчанні, перспектив подальшого працевлаштування та миру.
З цією знаменною подією наших викладачів та студентів привітав Генеральний консул Республіки Польща у місті Харкові пан Ян Гранат, який побажав майбутнім спеціалістам отримати знання та вміння на рівні європейських стандартів. Також протоієрей Ігор Кондратенко, настоятель храму ікони Божої Матері «Отрада и утешение», провів молебень та благословив усіх присутніх на успішне навчання.


У концертній програмі взяли участь як старшокурсники, так і студенти першого курсу, які заспівали українських пісень та подарували присутнім зворушливий танок.

До фотогалереї…

2 вересня 2013 року — Посвята першокурсників у студенти

День знань!


День знань – особливе свято. Сьогодні до студентської родини вливається нова хвиля першокурсників.
Це день, з якого починається цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Серед почесних гостей на святі був присутній Генеральний консул Республіки Польща у Харкові — пан Ян Гранат.


У привітальних виступах лунали побажання успіхів у навчанні, наполегливості й завзятості у подоланні всіх труднощів, але цікавому студентському шляху.

3 вересня 2012 року — Посвята першокурсників у студенти

На майданчику біля коледжу відбувся урочистий ритуал Посвяти першокурсників у студенти, приурочений традиційному Дню знань, на який були запрошені високоповажні гості, батьки, випускники минулих років.
Цей день запам’ятається першокурсникам ласкавим теплим сонцем, усмішками батьків та нових друзів-одногрупників, щирими напутніми словами директора коледжу Людмили Олексіївни Радченко.
Почесні гості свята Генеральний консул Республіки Польща в м. Харкові пан Ян Ґранат, завідуюча відділом з організаційної роботи Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Таран Ірина Михайлівна, заступник начальника управління розвитку споживчого ринку Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної держадміністрації Мартишко Ігор Федорович побажали першокурсникам успіхів в оволодінні обраним фахом, незабутніх вражень від студентського життя, здійснення мрій.
Відбулася церемонія передачі символів відділень від старшокурсників першокурсникам.
Молодь привітали завідуючі відділеннями О.М. Білецький, Л.В. Саба, О.О. Золотухіна, завідуючі цикловими комісіями, викладачі-наставники. Перед першокурсниками виступили старші друзі, які презентували обрані спеціальності.
Свято посвяти в першокурсники дало старт новому навчальному року.

[Gallery not found]

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу