Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародний кулінарний фестиваль «Перлина моря»

8 — 16 квітня 2014 року — ІХ міжнародний кулінарний фестиваль «Перлина моря — 2014», острів Брач (Хорватія)

З 8 по 16 квітня 2014 команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у ІХ міжнародному кулінарному фестивалю в Середземному регіоні — «Перлина моря — 2014», який відбувся на острові Брач в місті Супетар (Хорватія). Цього року у конкурсі взяли участь понад 300 шеф-кухарів з 38 країн світу.
Команда коледжу брала участь в усіх номінаціях фестивалю. В Україну командою коледжу привезено 17 медалей. Найвищі нагороди наша команда отримала за участь у головних номінаціях. Під час нагородження суддівська команда відмітила постійну участь та великий внесок української команди в розвиток міжнародного кулінарного мистецтва.

Усі учасники та гості фестивалю відвідали День української кухні, організований та проведений нашою командою. Страви української кухні та традиції нашої гостинності вразили всіх присутніх та залишили теплі спогади про Україну.

[Gallery not found]

20 — 24 березня 2013 року — VIII Міжнародний кулінарний фестиваль «Перлина моря – 2013»

З 20 по 24 березня 2013 року команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у VIII Міжнародному кулінарному фестивалі «Перлина моря – 2013», який цього разу відбувся на острові Брач, в місті Супетарі (Хорватія).

Команда коледжу в складі Вікторії Чібісової, Антона Зеленова та Христини Шевченко у різних номінаціях змогли вибороти 4 золоті та 3 бронзові медалі.
Представник коледжу Леоніда Мічиславівна Біленко щороку виступає як член міжнародного журі фестивалю.

Вітаємо студентів-переможців!

2 квітня 2012 року

Сьогодні з міжнародного фестивалю повернулася команда нашого коледжу.
27.03.2012- 01.04.2012 року у м. Спліт (Хорватія) відбувся міжнародний кулінарний фестиваль «Перлина моря». Згідно запрошення президента Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я та Європейських регіонів Миро Богдановича, з метою обміну досвідом, формування популярного бренду коледжу та поглиблення міжнародного співробітництва, учасники команди Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяли участь у професійних конкурсах фестивалю де завоювали 4 золоті та 1 срібну медалі.
Кулінарний фестиваль було проведено на високому професійному рівні. Він сприяв налагодженню ділових контактів між учасниками та носив інтернаціональний характер. Під час роботи фестивалю були проведені презентації, майстер-класи та арт-класи шеф-кухарів Середземномор’я та Європейських регіонів.
З метою популяризації української кухні в Хорватській республіці, 31.03.2012 учасники команди провели майстер-клас по приготуванню національної страви «Борщ з пампушками» та пригостили нею всіх учасників фестивалю. Майстер-клас справив позитивне враження на кращих кулінарів світу.Ми пишаємося переможцями та радіємо їх нагородам!

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу