Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Минский торговый колледж

УО «Минский торговый колледж» Белкоопсоюза

29 квітня 2013 року — участь у науково-практичній конференції «Проблеми забезпечення та захисту прав та законних інтересів громадян» (Мінськ, Білорусія)

У відповідь на запрошення Мінського торговельного коледжу делегація ХТЕК КНТЕУ на чолі з методистом Шерстюк С.Я. відвідала Республіку Білорусь, де 26 квітня підписана Додаткова угода до Договору про міжнародне співробітництво між ХТЕК КНТЕУ та закладом освіти «Мінський торговельний коледж» Білкоопсоюза; 27 квітня – участь у Дні відкритих дверей; 29–30 квітня – участь у науково-практичній конференції «Проблеми забезпечення та захисту прав та законних інтересів громадян».

Студентам та викладачам Мінського торговельного коледжу були презентовані відеоматеріали про ХТЕК КНТЕУ, про результати міжнародного співробітництва, про участь студентів у конкурсах професійної майстерності, олімпіадах тощо.
ХТЕК КНТЕУ радо запрошує у свої стіни студентів і викладачів з Мінського торговельного коледжу.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу