Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події

2015, Січень – Студенти готуються до літньої практики у Греції


На вулиці зима, за вікном сніг … але наших студентів зігрівають думки про літню практику у сонячній Греції! Це країна з чудесними краєвидами, унікальними звичаями і традиціями, безцінними пам’ятками, яскравим сонцем і теплим морем та чудовою середземноморською кухнею.
Студенти коледжу, які хочуть потрапити на практику за кордон, активно готуються до співбесіди з представниками мережі готелів «Грекотель» (Греція), поліпшуючи свої професійні навички та вдосконалюючи знання іноземної мови.
Побажаємо їм удачі, така практика безсумнівно стане хорошим початком кар’єри у готельному бізнесі!


Керівництво мережі готелів «Grecotel» (Греція) відзначило позитивний результат співпраці з ХТЕК КНТЕУ та з нетерпінням чекає на наших студентів для проходження літньої практики на найкрасивіших островах у світі: о. Кос, о. Крит, о. Родос, о. Корфу, о. Пелопоннес!

Практика 2014 року


Добігає кінця літня практика. Наші студенти повертаються з Греції, найкрасивіших островів на землі: о. Кос, о. Крит, о. Родос, о. Корфу. За час практики вони здобули безцінний досвід, який надалі, безумовно, дуже знадобиться їм у роботі.
Керівництво мережі готелів «Grecotel» (Греція) відзначило працьовитість, сумлінність, комунікабельність, старанність наших студентів.
За підсумками літньої практики адміністрація мережі готелів «Grecotel» вручила директору коледжу Л.А. Радченко відзнаку за відмінну професійну підготовку студентів.


Подяка директору коледжу Людмилі Олексіївні Радченко від студентів, які проходили практику в мережі готелів «Грекотель»

Студенти, які проходили практику в мережі готелів «Грекотель», Греція вдячні директору, Людмилі Олексіївні Радченко, за організацію корисної і потрібної для них роботи у сфері готельно-ресторанного бізнесу.


Бажаємо сказати слова подяки нашому директору Людмилі Олексіївні Радченко. Скільки сил і часу було витрачено на нас, студентів, у підготовці до проходження цієї практики. Як хвилювалася і переживала Людмила Олексіївна за кожного з нас під час співбесіди з керівництвом «Грекотель». Скільки корисних порад нам було дано перед від’їздом до Греції.


Під час практики ми зрозуміли, що життя — складна річ, і досягнення успіху вимагає нескінченної і не завжди вдячної праці. Головне не боятися. Важливо, щоб у кожного з нас була мрія і реалізовуючи її, ми доб’ємося успіху. У нас обов’язково все вийде!
Завдяки Людмилі Олексіївні Радченко у нас було найкраще літо, яке ми не забудемо ніколи.

Дякуємо!

29 жовтня 2014 року – Конференція за підсумками виробничої практики 2013-2014 навчального року

29 жовтня 2014 року в коледжі пройшла науково-практична конференція за підсумками виробничої практики 2013-2014 навчального року. Мета звітної конференції — показати студентам — першокурсникам, які бувають види і форми практики, розповісти про місця проходження практики, обмінятися набутим досвідом.

З привітальним словом і підбиттям підсумків виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніда Мічиславівна. Вона звернула увагу на високий рівень дисциплінованості й організованості, професіоналізм студентів.
На конференції також виступили завідувач відділення виробництва харчової продукції Золотухіна Олена Олександрівна і завідувач відділення економіки та підприємництва Погорєлов Миколай Миколайович.

Студенти-практиканти виступили зі звітами, показали свої презентації щодо проходження практики, як на підприємствах України, так і в мережі готелів «Грекотель», Греція. Студенти з упевненістю говорили про те, що виробнича практика має велике значення в професійному становленні майбутніх фахівців. Їм справді сподобалося проявляти свої творчі здібності, брати участь у заходах. Протягом практики вони здобули безцінний досвід, який надалі, безумовно, дуже знадобиться їм у роботі.


Студенти-практиканти, робота яких відрізнялась різноманітністю форм і методів, були нагороджені грамотами.

Студенти коледжу продовжують проходити літню практику в мережі готелів Грекотель (Греція)


Новікова Анастасія (отель KOS IMPERIAL, о. Кос) та Владислав Гончар (отель CLUB MARINE PALACE, о. Кріт)


 Владислав Холоша: відпочинок після трудового тижня

Владислав Холоша: відпочинок після трудового тижня

Практика в Греції

Студенти коледжу вже приступили до проходження літньої практики в мережі готелів Грекотель (Греція). Бажаємо успіхів у праці.


о. Кріт

о. Пелопонес

о. Корфу

3 червня 2014 року — Вітаємо студентів коледжу, які успішно пройшли співбесіду


Вітаємо студентів коледжу, які успішно пройшли співбесіду та отримали візу для від’їзду на кращі підприємства світової мережі готелів Grecotel.
Ми впевнені, що наші студенти продемонструють за кордоном свою майстерність та високий рівень професіоналізму.
Бажаємо вам успішного проходження практики на всесвітньо відомих курортах.

Травень 2014 року — Готуємось до літньої практики


Практика за кордоном відіграє важливу роль в професійній підготовці наших студентів.
Коледж, піклуючись про їх майбутню кар’єру, організував проходження виробничої практики на кращих підприємствах світової мережі готелів Grecotel ( Греція, о. Крит, о. Кос, о. Родос, о. Корфу, о. Пелопоннес).
Студенти, які успішно пройшли співбесіду з керівництвом мережі готелів Grecotel готуються до від’їзду.
Ми впевнені, що наші студенти продемонструють за кордоном туристам свою майстерність та високий рівень професіоналізму, а восени привезуть до України незабутні враження від Стародавньої Греції та досвід для освоєння майбутньої професії.

24 березня 2014 року — Співбесіда студентів коледжу з керівництвом мережі готелів Grecotel


Дві групи студентів коледжу успішно пройшли співбесіду з керівництвом мережі готелів Grecotel для проходження літньої практики в Греції. За результатами співбесіди керівництво мережі готелів Grecotel позитивно оцінило практичні здібності студентів коледжу. У п’ятницю планується співбесіда з рештою студентів, які виявили бажання проходити практику за кордоном. Студенти та викладачі з нетерпінням чекають результатів спілкування та готуються до поїздки у Грецію.

24 жовтня 2013 року — Конференція за підсумками літньої практики

Керівництво ОС «Євпаторія» СБ України м. Євпаторії висловила подяку директору ХТЕК КНТЕУ Радченко Людмилі Олексіївні за відмінну роботу і високий професіоналізм у підготовці студентів для проходження виробничої практики 2013 р.

24.10.2013 року в актовій залі коледжу пройшла конференція за підсумками літньої практики.
З привітальним словом і підбиттям підсумків виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніда Мічиславівна. Вона підкреслила високий рівень дисциплінованості і організованості студентів, професіоналізм, який відмітили керівники баз практики ОС «Евпаторія», ДСОЦ «Маяк», база відпочинку «Южний». Студенти, які особливо відзначились старанністю та професіоналізмом, були нагороджені грамотами.

[Gallery not found]

18 січня 2012 року

18 січня 2012 року відбулася конференція за результатами проведення виробничої практики в м. Євпаторія. Керівники практики – викладачі коледжу та студенти, обмінювалися думками з приводу організації та проведення практики. Були висловлені позитивні відгуки про матеріально-технічну базу, побутові умови проживання студентів.
Виробнича практика дає студентам корисний досвід застосовування знань, добутих у коледжі.
За відмінну та добросовісну роботу, високу культуру обслуговування на базах практики, понад 50 студентів-практикантів були нагороджені грамотами та дипломами.
Після конференції відбувся концерт в якому студенти показали себе ще й як талановиті виконавці віршів та пісень.
[Gallery not found]

2012, Літня практика наших студентів

Традиційні бази практики наших студенів це державні та приватні підприємства, фірми, супермаркети, біржі, банки, кафе, ресторани, туристичні агенції, готелі. Літню практику наші студенти проходять у мальовничих місцях на Південному узбережжі Криму, Туреччини та Греції. Цього року до списку додалися такі країни як Польща, Франція, Італія.
Отже, зараз, у літню спеку, наші дівчата та хлопці поєднують працю, відпочинок та подорожі: у Євпаторії – 308 студентів-практикантів, у Польщі – 3, у Франції – 4, у Італії – 3.
Шановні батьки та абітурієнти,
зверніть увагу, що для проходження практики за кордоном,
необхідно мати закордонний паспорт!
Не зволікайте, все у Ваших руках!

Літня практика наших студентів-2, або Чи знаєте ви європейські міста

Чи знаєте ви європейські міста? Спробуйте здогадатися, про яке місто йдеться в кожному описі. Можна скористатися й підказками.

Масивну церкву Saint-Robert видно здалеку. Зовні сувора і позбавлена прикрас, зсередини вона дивує такими шедеврами, як «чернечі хори» з готичними лавами, чотирнадцять гобеленів фландрської роботи із зображенням сцен зі Старого й Нового Завітів. Одну зі стін займає фреска XIV століття з зображенням жахів пекла, а інша розписана фігурами янголів.
Незабутнє враження справляє місцевий фестиваль класичної музики, який розпочав свою історію ще у 1966 році та збирає зараз понад 1000 музикантів.
Підказка. Зараз у цей місцевості проходять практику Валентина Швецова,
Оля Семерей та Аня Дем’янчук

Здогадалися? Тоді чекайте на нові запитання!

[Gallery not found]

Недалеко від дівчат проходить практику ще один наш студент. Свою чудову посмішку та натхнення від праці він щодня дарує мешканцям та гостям мальовничого містечка у Франції. Ви можете не здогадатися про назву містечка, де знаходиться ресторанчик Cote Jardin, але поки відома співачка ще тільки планує свою подорож з Борисполя, наш Богдан Столяров вже там.
Навіщо мріяти про пілота, коли кухар – це не менш важливо та престижно.

Здогадалися? Тоді чекайте на нові запитання!

2012, вересень — Повернення наших студентів із закордонної практики

Багато можливостей дає коледж для тих, хто хоче досконало опанувати всіма премудростями обраного фаху. Так, наприклад, наші студенти мають можливість проходити закордонну практику.
Нещодавно студенти III курсу Легкий Костянтин та Ковальов Олексій повернулися з закордонної практики. Перше, що вони зробили – це прийшли до директора коледжу Людмили Олексіївни Радченко, щоб щиро висловити свою вдячність за надану можливість отримати досвід праці на кращих підприємствах ресторанного господарства Польщі, Німеччини, Франції. Студенти розповіли про незабутні враження від спілкування з видатними кулінарами Європи, про безцінний досвід роботи, отриманий під час практики.
Костянтин та Олексій з радістю поділилися враженнями зі студентами коледжу.

Повернутися до сторінки «Практика»

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу