Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Курский торгово-экономический колледж

20 грудня 2012 року — Привітання Курського філіалу Російського державного торговельно-економічного університету з 90-річчям

20 грудня торговельно-економічний коледж Курського філіалу Російського державного торговельно-економічного університету святкував 90-річний ювілей.
Курський коледж – один з найстаріших професійних навчальних закладів. Його історія додала чимало яскравих сторінок в скарбницю професійної освіти Курської області. І сьогодні колектив коледжу постійно знаходиться в творчому пошуку, робить вагомий внесок у розвиток освіти.

Ювілей – гарний привід сказати щирі слова вдячності за співпрацю та дружні стосунки, побажати колегам нових досягнень, відкриттів та звершень.
Саме такі побажання висловила ювілярам заступник директора ХТЕК КНТЕУ – Лариса Миколаївна Юданова. А чудова українська пісня, яку виконала співробітник нашого коледжу Світлана Юріївна Крістанс, полонила серця ювілярів та їх гостей.

2 грудня 2011 року

2 грудня 2011 року з дружнім візитом наш коледж відвідала делегація викладачів Курського торговельно-економічного коледжу. З цим провідним вищим навчальним закладом Росії наш коледж пов’язують не лише проголошені в угоді про співпрацю спільні наукові та творчі заходи, обмін передовим педагогічним досвідом, але й справжні теплі товариські стосунки.
Зустріч з колегами – завжди цікава та пізнавальна подія. Цього разу викладачі нашого коледжу мали змогу продовжити знайомство зі своїми однодумцями, обмінятися досвідом та ідеями, поспілкуватися у неформальній обстановці про спільні проблеми та завдання освітян України та Росії.
[Gallery not found]

17-18 листопада 2011 року

Делегація Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції формування професійних компетенцій спеціалістів», яку проводив Курський торговельно-економічний коледж (Росія).
У складі делегації були: завідувач циклової комісії вищої математики та інформаційних технологій – Кунічева Тетяна Петрівна, викладач інформатики – Москаленко Оксана Валеріївна, провідний інженер з комп’ютерних технологій – Злобін Сергій Миколайович.
На пленарному засіданні керівник делегації Кунічева Т.П. доповіла про останні події та досягнення ХТЕК КНТЕУ. Учасники делегації виступили на секційних засіданнях.
Прийом, який організував Курський коледж, відзначався щирістю та теплістю. Ми дуже вдячні курським колегам за проведену екскурсію до однієї із святинь православ’я – Корінної пустині.
Тепер ми очікуємо делегацію Курського торговельно-економічного коледжу з дружнім до нашого навчального закладу. Візит має відбутися 2 грудня 2011 року.

[Gallery not found]

8 листопада 2011 року

Сьогодні ХТЕК КНТЕУ з дружнім візитом відвідала делегація Курського торговельно-економічного коледжу (Росія) на чолі з директором Печуріним Олегом Олександровичем.

З цим вищим навчальним закладом Росії наш коледж пов’язують вже досить тісні творчі та професійні зв’язки.

Наші гості відвідали майстер-клас пана Романа Давіда Таубера, а згодом усі разом обсудили перспективи спільної діяльності.

Про ці та інші події читайте в газеті «Сегодня» 11 листопада та дивиться сьогодні у новинах о 19.00 на телеканалі «Сімон».

На фото:

Аніта Сташкевич – віце-консул посольства Польщі;

Печурін Олег Олександрович – директор Курського торговельно-економічного коледжу;

Радченко Людмила Олексіївна – директор Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

Роман Давід Таубер – ректор Академії готельного бізнесу і гастрономії у м. Познань;

Блінова Зоя Іванівна – заступник директора Курського торговельно-економічного коледжу з навчальної роботи;

Глазова Наталія Олегівна – завідувач відділенням допрофесійної підготовки, економіки й бухгалтерського обліку, правознавства, права та організації соціального забезпечення Курського торговельно-економічного коледжу;

Румянцева Тетяна Дмитрівна – заступник директора Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з навчально-методичної роботи.

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу