Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Wyzsza Szkola Hotelarstwa i Gastronomii WSHiG

11 листопада 2014 року – Урочистості з нагоди 96-ї річниці Дня Незалежності Республіки Польща

11 листопада 2014 року відбулися урочистості з нагоди 96-ї річниці Дня Незалежності Республіки Польща.
На запрошення Генерального консула Республіки Польща у Харкові Станіслава Лукасіка на святковому прийомі була присутня делегація коледжу на чолі з директором Людмилою Олексіївною Радченко.Серед запрошених гостей свята – представники науки, освіти, культури, бізнесу, а також дипломатичного корпусу та духовенства.Людмила Олексіївна привітала Генерального консула Республіки Польща в Харкові пана Станіслава Лукасіка з цією знаменною датою та побажала братньому польському народові успіхів на шляху подальшого розвитку держави європейського типу.

15 листопада 2013 року — У Дніпропетровську відбулося урочисте святкування національного свята 95-ї річниці Відновлення Дня незалежності Республіки Польщі

15 листопада 2013 року у Дніпропетровську відбулося урочисте святкування національного свята 95-ї річниці Відновлення Дня незалежності Республіки Польщі.


В історії Польщі цей день має важливе значення для народу, оскільки саме 11 листопада 1918 року стає офіційним початком відродження Речі Посполитої. З цієї визначної дати і розпочалося відновлення державної незалежності Польщі, яке є символом відчуття волі й самоствердження.

До участі у цих святкових заходах Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат запросив представників органів виконавчої влади, керівників національно-культурних товариств області. Серед почесних гостей були запрошені керівництво Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Коледж декілька років співпрацює з Генеральним консульством та навчальними закладами Польщі. Свято відбулося в дружній атмосфері.

10 жовтня 2013 року

10 жовтня 2013 року у Польській Академії готельної справи та гастрономії (м. Познань) відбулася урочиста подія – інавгурація присвячена початку нового 2013-2014 навчального року.
З огляду на тривалі та плідні стосунки Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету і Польської Академії готельної справи та гастрономії (м. Познань) викладачі коледжу мали честь бути запрошеними паном Романом Таубером, ректором Польського навчального закладу на свято.
Керівник делегації, заступник директора Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Біленко Л.М. привітала всіх учасників церемонії з нагоди даної події і сердечно побажала успіхів та натхнення, здоров’я та злагоди, Миру та добра.

Учасники делегації отримали запрошення на традиційне свято «XII Ogolnopolskim Pokazie Stolow Wigilijnych «Gwiazdka 2013», яке відбудеться з 5 по 7 грудня 2013 року.

[Gallery not found]

18 вересня 2013 року — Урочистості з нагоди закінчення терміну перебування на посаді віце-консула Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Аніти Сташкевич

18 вересня 2013 р. студенти коледжу були запрошені до Генерального консульства Республіки Польща у м. Харкові на урочистості з нагоди закінчення терміну перебування на посаді віце-консула Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Аніти Сташкевич.
З огляду на давні теплі ділові стосунки колективу студентів та викладачів коледжу з польськими колегами та молоддю, представники нашого навчального закладу продемонстрували високу професійну майстерність в організації обслуговування присутніх в консульстві високих гостей: представники влади, різних консульств, громадських і політичних діячів.

Окрім цього, студенти коледжу з відвертим щирим серцем наспівали українських пісень, звернулись до пані Аніти зі словами глибокої подяки за плідну співпрацю, дружню атмосферу і високу організацію українсько-польських відносин, побажали здоров’я, диво-сили, злагоди, хороших спогадів про наш край «Черемоша й Прута» і виголосили надію на спільне плідне майбуття.

24 квітня 2013 року — До 150-ої річниці Січневого повстання 1863-1864 р.р.

На запрошення Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові та Українсько-польського академічного центру культури 24 квітня студенти коледжу разом з викладачами Т.В. Чорною, О.О. Долгопол, Н.Є. Ковальчук та О.П. Огурцовою відвідали урочистості, що відбулися в північному корпусі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Захід, у програмі якого були передбачені виставка та симпозіум, був присвячений 150-ій річниці Січневого повстання 1863-1864 р.р. Мета відвідання урочистостей: поглибити знання студентів з історії та культури. Захід мав велике пізнавальне та естетичне значення.
Окрім того, викладач історії Тетяна Володимирівна Чорна провела міні-екскурсію центром міста, під час якої розповіла про Харків у роки Великої Вітчизняної війни, що напередодні травневих свят теж має великий виховний ефект.

5-9 грудня 2012 року – Перебування делегації коледжу в м. Познань (Польща)

З 5 по 9 грудня 2012 року делегація коледжу в складі викладачів та студентів перебувала у м. Познань (Польща) на запрошення ректора Польської академії готельної справи та гастрономії Романа Давіда Таубера.
5 грудня викладачі коледжу взяли участь у міжнародній науковій конференції «Spoleczno – kylturowe studia z turystyki, rekreacji, hotelarstwa i zywienia». По закінченню конференції делегація нашого коледжу провела вечір української кухні.
6-8 грудня в Академії відбувся конкурс «ХІ Ogolnopolski Pokaz Stolow Wigilijnych Gwiazdka 2012». Учасники з Польщі, Білорусії, України, Росії, США презентували свої стенди та святкові тематичні столи з національними різдвяними стравами.
Команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ в національних костюмах взяла участь в урочистому відкритті Різдвяної виставкиЗа підсумками проведених заходів наша команда отримала подяку за популяризацію традицій української кухні та диплом за перемогу в «ХІ Ogolnopolski Pokaz Stolow Wigilijnych Gwiazdka 2012».
Дружнє відношення всіх учасників заходу відчувалося протягом усього конкурсу. Наша команда радо частувала високоповажних гостей українськими стравами.
Під оплески залу Ректор Академії готельної справи та гастрономії пан Роман Давід Таубер вручив нагороди команді коледжу.
[Gallery not found]

11 грудня 2012 року


2012 рік у Польщі був проголошений роком Януша Корчака. Висловлюючи шанування до дружнього польського народу та його славетного сина, 11 грудня 2012 року на запрошення Генерального консула Республіки Польща в Харкові Яна Ґраната та Директора Представництва Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт» в Північній Україні Оксани Галькевич молоді викладачі на чолі з адміністрацією коледжу відвідали спектакль, поставлений за мотивами книги Януша Корчака «Наодинці з Богом», який представив Театр європейської драматургії «Dzwon» у театральному залі Єврейського культурного центру «Бейт Дан».
Перед початком спектаклю викладачі мали змогу ознайомитися з виставкою, що представляла життєвий, творчий і педагогічний шлях письменника, лікаря, педагога Януша Корчака.
Викладачі коледжу мали можливість ознайомитися з творчою спадщиною видатного вчителя Яна Корчака, чий життєвий подвиг назавжди став прикладом беззавітного служіння педагогіці.26 листопада 2012 року – До коледжу завітали гості з Польщі — кухарі Академії готельного господарства та гастрономії в м. Познань на чолі з ректором паном Романом Давідом Таубером

26 листопада до коледжу завітали гості з Польщі — кухарі Академії готельного господарства та гастрономії в м. Познань на чолі з ректором паном Романом Давідом Таубером.
Вони провели майстер-класи, на яких студенти мали змогу навчатися і переймати досвід в приготуванні таких страв як: різотто з лососем і сиром дор блю; тартар по-англійськи; гаспачо з огірками, з червоною рибою і соусом софріто; карпачо з яловичини, салат Рошпонка і десерт — карамелізовані фрукти з пісочним печивом.
Окрім того, всі майстер-класи демонструвалися в режимі on-line на великому екрані в холі коледжу. Тому всі бажаючі опосередковано мали змогу залучитися до процесу приготування.

[Gallery not found]

6 листопада 2012 року


6 листопада відбулася зустріч представників Академії з викладачами та студентами коледжу. На зустрічі пан Роман подякував директорові коледжу Людмилі Олексіївні Радченко за плідне співробітництво протягом двох років. Людмила Олексіївна, зі свого боку, наголосила на важливості такого співробітництва, адже воно «відкриває двері» для наших студентів для освіти в Європі.
На зустрічі були окреслені перспективи подальшої співпраці, можливості для викладачів підвищення фахового рівня шляхом стажування, а для студентів – проходження авторських курсів видатних європейських шкіл готельної та туристичної справи.

5 листопада 2012 року


5 листопада до коледжу прибула делегація Академії готелярства та туризму в м. Познань (Польща) у складі: ректор Академії пан Роман Давід Таубер, проректор з науково-дидактичної роботи пані Єва та проректор з фінансів пані Ірена.

19 жовтня 2012 року

19 жовтня 2012 року у залі Superior Golf Club відбувся бенкет старопольської кухні з нагоди святкування національного свята Відновлення Незалежності Польщі 11 листопада 1918 року.
Обслуговувати цей урочистий захід поряд зі студентами з Академії готельного бізнесу та гастрономії м. Познань (Польща) були запрошені студенти нашого коледжу.
Вишукано, гідно, зі знанням справи, яку обрали своїм майбутнім фахом, вихованці коледжу продемонстрували практичні уміння в обслуговуванні заходів такого високого рівня. Своєю виправкою та витонченістю наші студенти вразили вибагливу публіку.
Присутні на цьому заході високоповажні гості гідно оцінили знання та уміння студентів ХТЕК КНТЕУ. Приємно було отримати слова подяки та похвали з уст Генерального консула Республіки Польща Яна Ґраната! Цей захід – не лише змога ще раз перевірити себе в справі, а й ще один плюс до позитивного іміджу нашого навчального закладу.

[Gallery not found]

2 жовтня 2012 року — Інавгурація у Польській академії готельної справи та гастрономії

Делегація викладачів Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, згідно з запрошенням ректора Польської академії готельної справи та гастрономії Романа Давіда Таубера 02.10.12 року відвідали м. Познань
(Польща), з метою участі у заходах інавгурації з приводу початку 2012-2013 навчального року.
Викладачі коледжу ознайомилися з архітектурою та красою м. Познань, обмінялися досвідом у рамках договору про співробітництво.

[Gallery not found]

24-25 грудня 2011 року

Новорічний ярмарок «Солодке королівство» на площі Свободи в Харкові

24-25 грудня на площі Свободи біля міської ялинки відбувся міжнародний новорічний ярмарок, до участі у якому були запрошені підприємства торгівлі, ресторанного господарства міста, зарубіжні представництва та національно-культурні товариства, а також міста-побратими і партнери Харкова.
З польським містом Познань Харків пов’язує давня дружба. А рік тому ХТЕК КНТЕУ та Академію готельного бізнесу та гастрономії в м. Познані об’єднали дружні творчі зв’язки.
Тому коледж радісно відгукнувся на запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Харкові допомогти представити експозицію Різдвяних прикрас, традиційну та святкову національну кухню. Студенти коледжу в традиціях святкування Різдва у Польщі оздобили дерев’яний будиночок, де і розмістили смачне новорічне та різдвяне частування.
[Gallery not found]

4-8 грудня 2011 року

4-8 грудня 2011 року викладачі нашого коледжу з метою проходження стажування, обміну досвідом, популяризації ХТЕК КНТЕУ, налагодження міжнародних зв’язків та у відповідь на запрошення ректора Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu – доктора Романа Давіда Таубера, перебували у м. Познань (Польща).
У рамках візиту 6-7 грудня викладачі відвідали лекційні, практичні та семінарських заняття польських колег.
7 грудня делегація наших викладачів взяла участь у міжнародній науковій конференції «Teoria i praktyka usług turystycznych, rekreacyjnych, hotelarsko-żywieniowych w świetle badań». Упродовж роботи конференції відбулося обговорення питань теорії та практики туристичного, ресторанного, готельного бізнесу; шляхів удосконалення економічних механізмів діяльності підприємств сфери послуг в сучасних умовах; використання комп’ютерних технологій в роботі підприємств готельно-ресторанного бізнесу.
У рамках святкових заходів члени нашої делегації з метою популяризації української кухні підготували тематичний стіл з українськими національними стравами. За роботою нашої команди спостерігали студенти академії, які не змогли стояти осторонь.
8 грудня члени нашої делегації взяли участь у роботі журі «Х Ogólnopolski Pokaz Stołów Wigilijnych Gwiazdka 2011», де учасники презентували свої стенди та святкові тематичні столи з національними стравами напередодні Різдва.
[Gallery not found]

8 листопада 2011 року

Сьогодні ХТЕК КНТЕУ з дружнім візитом відвідала делегація Курського торговельно-економічного коледжу (Росія) на чолі з директором Печуріним Олегом Олександровичем.

З цим вищим навчальним закладом Росії наш коледж пов’язують вже досить тісні творчі та професійні зв’язки.

Наші гості відвідали майстер-клас пана Романа Давіда Таубера, а згодом усі разом обсудили перспективи спільної діяльності.

Про ці та інші події читайте в газеті «Сегодня» 11 листопада та дивиться сьогодні у новинах о 19.00 на телеканалі «Сімон».

На фото:

Аніта Сташкевич – віце-консул посольства Польщі;

Печурін Олег Олександрович – директор Курського торговельно-економічного коледжу;

Радченко Людмила Олексіївна – директор Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

Роман Давід Таубер – ректор Академії готельного бізнесу і гастрономії у м. Познань;

Блінова Зоя Іванівна – заступник директора Курського торговельно-економічного коледжу з навчальної роботи;

Глазова Наталія Олегівна – завідувач відділенням допрофесійної підготовки, економіки й бухгалтерського обліку, правознавства, права та організації соціального забезпечення Курського торговельно-економічного коледжу;

Румянцева Тетяна Дмитрівна – заступник директора Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з навчально-методичної роботи.

[Gallery not found]

8 листопада 2011 року

Майстер-клас від пана Романа

Сьогоднішній ранок розпочався у коледжі з майстер-класу, який проводить пан Роман разом зі своїми вихованцями та студентами ХТЕК КНТЕУ з відділень виробництва харчової продукції та готельно-ресторанної справи.

Бадьорий і впевнений пан Роман, створює творчу атмосферу навколо себе.
Блюда з морепродуктів, наприклад, він готує під латиноамериканські ритми.

Новітні інформаційні технології дозволяють нам демонструвати цей захід одночасно у декількох місцях нашого коледжу, де всі бажаючі мають змогу дивитися майстер-клас онлайн.

7 листопада 2011 року

Коледж вітає високоповажних гостей!!!


Студенти ХТЕК КНТЕУ щіро вітають гостей.

Пан Роман Давід Таубер, пан Ян Гранат та директор організаційно-методичного центру туризму – Дармостук Денис Георгійович

Зранку в актовій залі нашого коледжу відбулась зустріч студентів із високоповажними гостями:

  • консул посольства Польщі у м. Харкові – пан Ян Гранат,
  • ректор Академії готельного бізнесу і гастрономії у м. Познань – доктор Роман Давід Таубер,
  • директор організаційно-методичного центру туризму – Дармостук Денис Георгійович,
  • студенти Академії готельного бізнесу і гастрономії у м. Познань.

А пообіді відбулася зустріч гостей коледжу з викладачами нашого навчального закладу.

Візит пана Романа у листопаді 2011 року

6 листопада 2011 року

Коледж вітає високоповажних гостей!!!


З сьогоднішнього дня, з чотириденним візитом у рамках міжнародного співробітництва, до нашого вищого навчального закладу завітав ректор Академії готельного бізнесу і гастрономії (Wyzsza Szkola Hotelarstwa i Gastronomii WSHiG) з міста Познань, Польща – доктор Роман Давід Таубер.
У перший день відбулося знайомство пана Романа з навчальним закладом та екскурсія нашим містом.
У рамках прийому делегації планується проведення майстер-класів.
Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу