Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародне партнерство

Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету радо приймає у своїх стінах представників дружніх вищих навчальних закладів, запрошуючи до участі у спільних конференціях, семінарах, круглих столах та вечорах відпочинку. Радо приймає і організовує зустрічі з шеф-кухарями світу, сомельє та з іншими відомими людьми готельно-ресторанного бізнесу. Така співпраця дає свої плідні результати у професійному зростанні педагогів, популяризації професій ресторанного, туристичного, економічного напрямків, у створенні позитивного іміджу коледжу.
Студенти та педагогічні працівники нашого коледжу мають багатий досвід участі у конкурсах професійної майстерності. Наш коледж бере участь у всіх міжнародних конкурсах, семінарах, круглих столах на Кіпрі, Криті, у Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині, Молдові, а ділові наукові контакти, встановлені нами з вищими навчальними закладами України, Росії, Білорусії, Польщі, Франції, Молдови, Узбекистану, Кіпру, з часом переростають у багаторічну міцну дружбу між колективами викладачів та студентів.

Wyzsza Szkola Hotelarstwa i Gastronomii WSHiG

Курский филиал федерального государственного бюджетного образовательного учреждения высшего профессионального образования «Российский экономический университет имени Г.В. Плеханова»

УО «Минский торговый колледж» Белкоопсоюза

lycee des metiers de l’hotellerie Jean-Drouant

Ecole Ukrainienne des Beaux Arts

Джордже Костіч

Томас Андреас Ґуглер

Марія Шрамко

Олена Сучкова

Dragica Lukin

Yasuhiro Suzuki

Iztok Legat

Ivo Andric

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу