Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Campionatul Gastronomic International, Молдова

5-8 листопада 2013 року — IV Міжнародний гастрономічний чемпіонат

З 5 по 8 листопада 2013 року у м. Кишинів, Молдова проходив IV Міжнародний гастрономічний чемпіонат (The 4th International Gastronomy Championship). Наша команда під керівництвом заступника директора з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніди Мічиславівни та трьох учасників команди – Чібісової Вікторії, Мірошніченка Дмитра та Мироненка Олега, завоювала 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.
У чемпіонаті брали участь команди з 15 країн світу.

[Gallery not found]

10 листопада 2011 року

Сьогодні з Кишинева до Харкова повернулися студенти та викладачі нашого коледжу — учасники Міжнародного гастрономічного чемпіонату.

З 1 по 4 листопада 2011 року в м. Кишинів (Молдова) відбувся Міжнародний гастрономічний чемпіонат 2011, в якому взяли участь більше 100 представників 15 країн світу. Серед учасників чемпіонату кухарі з України, Росії, Азербайджану, Болгарії, Ісландії, Італії, Казахстану, Кіпру та інших країн. Команди змагалися у приготуванні блюд з птиці, грибів, риби, шоколаду, карамелі, а також продемонстрували майстерність у приготуванні етнічних, вегетаріанських та весільних блюд.
Рівень кулінарних шедеврів оцінювало міжнародне журі, яке очолював Президент Всесвітньої Асоціації шеф-кухарів (WACS) Гіссур Гудмундссон (Gissur Gudmundsson). Заступник директора з навчально-виробничої роботи ХТЕК КНТЕУ Леоніда Мічиславівна Біленко кілька років поспіль є членом Міжнародного журі.
Україну на чемпіонаті представляла команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у складі: викладач Олена Олександрівна Золотухіна, студенти Сергій Петров, Сергій Бабін, Альона Панчева. Високий професіоналізм та майстерність нашої команди гідно оцінило журі. До коледжу команда повернулася з нагородами: скарбницю здобутків коледжу поповнено Гран-прі фестивалю та 11 золотими медалями.
Колектив викладачів та студентів щиро вітає переможців та пишається їхніми звершеннями!
[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу