Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

День туриста

29 вересня 2014 року – Туристичний турнір, присвячений Всесвітньому дню туризму

29 вересня відбувся туристичний турнір, присвячений Всесвітньому дню туризму. Студенти груп ТО-1-13 та ТО-2-14 показали свої знання та навички. Серед завдань турніру були кулінарні, психологічні, туристичні загадки та конкурс похідної пісні. Учасники проявили командний дух, згуртованість, повагу один до одного. Перемогу здобула команда групи ТО-1-13.

Вітаємо переможців!

11 жовтня 2013 року — Посвята у туристи

11 жовтня з метою формування суспільної свідомості щодо охорони та раціонального використання природних багатств, захисту навколишнього середовища студенти спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Ресторанне обслуговування» відвідали екопарк Фельдмана. Студентів 1 курсу гр.ТО-1-13 було офіційно посвячено в туристи, з нагоди їх першого туристичного походу. Всі відвідувачі мали можливість не тільки спостерігати за тваринами, але й спілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку.

[Gallery not found]
Студенти та викладачі отримали приємні враження від перебування в цьому куточку живої природи.

22 вересня 2011 року — День туриста

В рамках підготовки до Міжнародного дня туриста, з метою формування корпоративної культури та популяризації туристичного руху, 22 вересня на території Олексіївського гідропарку студенти відділення готельно-ресторанної справи організувати та провели традиційний День туриста та організатора ресторанного бізнесу в коледжі.

Насамперед, студенти провели акцію «Ми за чисте довкілля», в рамках якої було прибрано сміття, що залишилось після відпочиваючих на території гідропарку.

Після цього були проведені конкурси на командну розробку туристичного маршруту по Україні, формування командного духу та надання/td допомоги в поході, вміння різноманітного зав’язування вузлів та розведення багаття. Крім того, студенти взяли участь в кулінарних конкурсах «Сніданок туриста» і «Страви, що приготовлені в польових умовах».

Вітаємо переможців конкурсів!!!
[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу