Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

День коледжу

10 вересня 2014 року – День коледжу

10 вересня 2014 року проведено «День коледжу». Мета даного заходу– сприяти формуванню гордості за навчальний заклад та встановленню дружніх стосунків між студентами. Концертна програма, спортивні змагання, приготування польової каші – складові цього заходу.
Усі присутні мали можливість насолодитися вокальними і танцювальними номерами представників великої родини ХТЕК КНТЕУ, побачити захоплююче флейринг-шоу та продемонструвати свою спортивну майстерність.

Бажаємо коледжу процвітання, всебічного розвитку та побільше яскравих студентів!

[Gallery not found]

6 вересня 2013 року

У нашому навчальному закладі стало доброю традицією на початку вересня відзначати День коледжу. На цьому важливому заході студентські групи презентували свої спеціальності, продемонстрували здібності й таланти. У кожному виступі лунали слова подяки та гордості за наш коледж.
З побажаннями творчих злетів, працелюбності та любові до обраної професії виступив протоієрей Храму ікони Божої Матері «Відрада, або Втіха» отець Ігор.
А після спортивних змагань всі учасники свята мали змогу пригоститися смачною польовою кашею.

[Gallery not found]

Перший тиждень навчання завершився на такій позитивній ноті.

7 вересня 2012 року

7 вересня 2012 року в Лісопарковій зона міста відбулося традиційне свято всіх студентів та викладачів коледжу – День коледжу. Метою заходу, як завжди, було знайомство з групами першого курсу; популяризація спеціальностей, обраних студентами; виховання у молоді активної життєвої позиції та її залучення до здорового способу життя.
Студенти та куратори коледжу вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні воїнів хвилиною мовчання, поклали квіти до могили на меморіалі Слави.
На зеленій галявині всі групи коледжу змогли продемонструвати згуртованість та винахідливість. Навіть обрана для виконання різними групами одна пісня відрізнялася виконанням! І кожне виконання було оригінальним.
Дощ та похмура погода не змогли вплинути на веселий настрій команд. Свято відбулося. Мета досягнута – групи продемонстрували свої таланти та вміння товаришувати. А наприкінці свята всі учасники мали змогу пригоститися смачною польовою кашею. На свіжому повітрі та у хорошій компанії вона видалася просто чудовою!
Перший тиждень студентського життя для першокурсників завершився на такій позитивній ноті. Хай і надалі навчання та відпочинок студентів буде корисним, змістовним та насиченим позитивною енергетикою!
[Gallery not found]

8 вересня 2011 року – День коледжу

З метою виховання у студентів потреби в збереженні та продовженні українських культурних традицій, створення умов для розвитку самоврядування, формування установок на здоровий спосіб життя та розвиток творчого потенціалу 8 вересня 2011 року відбувся День коледжу.
Свято розпочалося з мітингу-реквієму на Меморіалі Слави, хвилини мовчання та покладання квітів. А далі в лісопарку були виступи студентських груп, творчі конкурси, спортивні змагання.

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу