Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Наші традиції

День коледжу

Шукаємо таланти

День туриста

День студента

Новорічні свята

День сміху

Святкування Масляної

День батьків

Вечорниці

Вручення дипломів

Конкурс «Барбекю»

12 лютого 2015 року – St. Valentine’s Day


12 лютого 2015 року студенти першого курсу мали змогу привітати один одного з найромантичнішим святом – Днем Закоханих, або Днем Святого Валентина. З самого ранку працювала наша святкова пошта. Усі бажаючі підписали валентинки і надіслали їх студентам та викладачам.
О 13:00 годині викладі іноземної мови Торянік І.П та Стопник Д.Г. провели гру «Мелодія двох сердець». Між собою змагалися команда хлопців та команда дівчат. Під час гри, студенти оновили свої знання з історії свята та продемонстрували вже набуті знання з англійської мови. Святкові конкурси сприяли розвитку мислення, виховали повагу до протилежної статі. Усі присутні мали змогу відчути неймовірну атмосферу свята.

6 лютого 2015 року – Свято бармена

6 лютого у нашому коледжі відбулось свято бармена. Перед викладачами та студентами виступали студенти старших курсів, які продемонстрували вміння та майстерність в приготуванні коктейлів та змішаних напоїв.


Наприкінці заходу студенти молодших курсів мали можливість спробувати приготувати різні напої за допомогою студентів-старшокурсників.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу