Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події

22 грудня на базі Харківського автотранспортного технікуму імені Серго Орджонікідзе відбулися обласний етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в яких взяли участь студенти нашого коледжу, переможці І етапу (на рівні коледжу) Чавир Світлана (ТО-1-12), Главацька Марина (ТО-1-12), Солоха Ірина (Ф-1-12), Лавренова Ірина Ф-1-12.
Перед початком конкурсів відбулося урочисте відкриття. Наші студенти показали гідний рівень знань. Чекаємо на позитивні результати.

19 грудня 2012 року в конференц-залі коледжу зібралися студенти, щоб взяти участь у нестандартному заході – конференції «Моя родина в історії України». Чому ж цей захід можна назвати нестандартним? Тому що поряд з історичними фактами, взятими з офіційних наукових джерел з уст студентів звучали спогади, записані від очевидців трагічних і славетних подій – від дідусів, бабусь і, навіть, від прадідусів і прабабусь! Голодомор, Велика Вітчизняна війна, окупація, післявоєнна розруха – ось що випало перенести українському народові. Та не тільки смутні спогади були у виступах студентів. Залишилися незабутніми також зустрічі з визначними особистостями, воєнні та трудові перемоги, особисті досягнення.
Емоційно, виразно, з почуттям гордості за родину, звучали в залі виступи студентів. Під час виступів у залі не залишилося байдужих студентів. Та й як же можна залишитися байдужим, коли вдивляєшся в фотодокументи з сімейних архівів, що зберігалися в родинах студентів більше півстоліття! Студенти надали слухачам копії щоденників воєнних років, фотокартки, інші сімейні реліквії.
Не залишилися байдужими і викладачі, які поділилися спогадами своїх родичів. Захід мав велике пізнавальне та виховне значення.

Життя викладача – суцільне навчання. І якщо Ви думаєте, що навчати студентів – це єдине покликання педагога, тоді Ви помиляєтеся. Тоді, коли закінчилися заняття зі студентами, інколи навіть на перерві між парами, молоді та досвідчені викладачі вчаться премудростям педагогіки, обмінюються досвідом, відвідують заняття колег.
З вересня розпочалися заняття у школі молодого викладача «Пошук». Їх відвідують 11 викладачів коледжу, чий педагогічний стаж роботи не перевищує 3 роки.
На заняттях, присвячених актуальним проблемам педагогіки та методики викладання, досвідчені викладачі діляться досвідом з молодими колегами.
Так, 12 листопада на чергове заняття у школі зібралися педагоги, щоб повчитися методиці складання тестів та тестових завдань. Це цікаве та повчальне заняття підготував та провів кандидат фіз.-мат. наук, доцент, викладач-методист Олександр Володимирович Водолаженко. Він розповів молодим колегам про принципи укладання тестових завдань, про недоліки та помилки, яких потрібно уникати під час складання та використання цього методу контролю знань, умінь та навичок. Молоді колеги задавали питання, на які Олександр Володимирович компетентно відповів.
Подібні заняття мають велике пізнавальне значення, викликають схвалення молодих педагогів, які так потребують кваліфікованих консультацій!

16-17 жовтня 2012 року представники педагогічного колективу коледжу Л.О. Радченко, Л.М. Біленко, О.О. Долгопол, О.А. Каплун, Л.В. Комар взяли участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Інновації в освіті», що відбулася в Київському національному торговельно-економічному університеті.
У рамках роботи конференції викладачі ознайомилися з виставкою навчально-методичної літератури, взяли участь у пленарному та секційному засіданнях, мали змогу відвідати майстер-класи за напрямами своїх наукових інтересів.
За результатами роботи конференції видано збірник тез доповідей, до якого ввійшли 12 робіт викладачів коледжу, написаних одноосібно та у співавторстві.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу