Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Презентація нових навчальних кабінетів

Аудиторія 115 – Навчальний ресторан

21 липня 2014 р. у коледжі відбулось урочисте відкриття нового навчального ресторану, основною метою якого є формування у студентів практичних навичок ресторанного обслуговування на рівні європейських та світових стандартів. Інтер’єр та обладнання навчального ресторану оформлено з дотриманням елементів художнього стилю «ренесанс», що використовується у кращих ресторанах категорії «люкс».
Почесна роль у відкритті ресторану належала ректору Київського національного торговельно-економічного університету Анатолію Антоновичу Мазаракі, який перерізав червону стрічку та надав високу оцінку всім тим, хто брав участь у створенні навчального ресторану. Особливо Анатолій Антонович відзначив ініціативність та цілеспрямованість директора нашого коледжу Радченко Людмили Олексіївни у справі підготовки висококваліфікованих фахівців, які достойно представляють коледж на європейському просторі. Також Анатолій Антонович побажав нашому коледжу подальшого розвитку на цьому поприщі, а студентам — успішної кар’єри після закінчення коледжу.Аудиторія 207 – Кабінет історії України, української мови та філософії

20 вересня 2012 року відбулася презентація кабінету історії України, української мови та філософії, в рамках якої гостям заходу кандидат філософських наук, доцент Світлана Олександрівна Руденко представила дидактичні матеріали з дисциплін філософія, історія України, соціологія, політологія; продемонструвала наукові роботи студентів з даних дисциплін, матеріали участі викладачів та студентів у науково-практичних заходах.
Окремої уваги присутніх заслуговує експозиція «Фольклор та культура Слобожанщини», де зібрані зразки текстів народних творів, ляльки-мотанки, фоторепортажі з місць екскурсій студентів коледжу історичними пам’ятками нашого краю.
Естетично оформлений, затишний кабінет оснащений мультимедійною установкою, що дасть змогу викладачам ефективно використовувати лекційний час, демонструвати навчальні та науково-популярні фільми. Зручне розташування меблів сприятиме налаштуванню студентів до дискусій, обговорення злободенних питань сьогодення, без чого неможливо уявити сучасні заняття з дисциплін соціально-гуманітарного циклу.

Аудиторія 305 – Навчальний ресторан «Villa Cortes»

17 жовтня 2012 року в стінах коледжу відбулося урочисте відкриття навчального ресторану «Villa Cortes», в якому взяли участь представники української та польської сторін: Генеральний консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Харкові пан Ян Ґранат, консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Харкові пані Едита Водзинська, ректор Академії готелярства та гастрономії в м. Познань пан Роман Давід Таубер, начальник управління культури і туризму Дмитро Павлович Кузнєцов, директор Харківського організаційно-методичного центру туризму Денис Георгійович Дармостук, інші офіційні особи.
Право першими перерізати стрічку перед новим навчальним рестораном надано ректорові Академії готелярства та гастрономії в м. Познань пану Роману Давіду Тауберу та Генеральному консулу Генерального консульства Республіки Польща в м. Харкові пану Яну Ґранату.

Директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко як щира господиня представила високоповажним гостям навчальний ресторан, де відшліфовуватимуть професійні уміння майбутні організатори ресторанного обслуговування.
Ректор Академії готелярства та гастрономії в м. Познань пан Роман Давід Таубер розповів присутнім гостям та студентам-рестораторам про важливу роль професії організатора ресторанного обслуговування в піднятті іміджу ресторанної справи, підкреслив, що саме від якості обслуговування, від узгодженості в роботі, від відточеності умінь та навичок залежить враження клієнтів від закладу ресторанного господарства та їх бажання відвідати його знову. Уміння, продемонстровані паном Романом, переконали студентів у важливості досягати вершин майстерності в обраній справі.
Студенти коледжу, зі свого боку, змогли на практиці продемонструвати власні уміння в обслуговуванні урочистих заходів. Їх старання заслужили високої оцінки з боку гостей заходу.

[Gallery not found]

Аудиторія 307 – Кабінет організації обслуговування (Навчальний ресторан «Napoleon»)

Вітаємо Вас у навчальному ресторані «Napoleon», де пропонується до огляду ресторація з елементами сервіровок до різноманітних банкетів.

Ресторація «Napoleon» виконана у вишуканому стилі кін. XVIII – поч. XIX століття. Інтер’єр, помпезні картини, великі дзеркала в яскравих багетах з інкрустацією, старовинні меблі, посуд – все це дає уяву той час і стиль.
На столах виконана первинна та повна сервіровка, що дає студентам змогу побачити, як потрібно її виконувати, щоб це було красиво і елегантно.
Представлені столи: «Банкет-чай», накритий з нагоди зустрічі жінок; «Званий обід» за французькою системою обслуговування, «Романтична вечеря на 2-х осіб» в сучасній сервіровці, «Вечеря» за англійським методом обслуговування; фрагмент «Банкет-коктейль».

Аудиторія 313 – Кабінет технології і організації туристичної діяльності

На початку нового навчального року було презентовано оновлений кабінет туризму, що вирізняється з-поміж інших оригінальністю задуму оформлення. Заходячи до кабінету, ми ніби здійснюємо справжню навколосвітню подорож. На стінах зображено різноманітні куточки світу (Єгипет, Греція, Африка, Індія та Україна) та назви найвідоміших готельних ланцюгів. Стеля кабінету демонструє напрямки авіаліній до найбільших аеропортів світу (Делі, Москва, Токіо, Париж, Афіни, Кіпр).
Особливу увагу слід звернути на представлені експозиції: «Крим – благодатний край», «Куточки моєї малої батьківщини», «Євро-2012», де зібрані періодичні видання, буклети, диски, ляльки-мотанки та презентаційні картки, створені студентами коледжу.
Проводячи заняття в цьому кабінеті, викладачі та студенти мають можливість використовувати мультимедійне обладнання, що дає змогу впроваджувати новітні методи навчання.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу