Харківський торговельно-економічний коледжКиївського національного торговельно-економічного університету: Циклова комісія економіки та маркетингу
Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Циклова комісія економіки та маркетингу

Циклова комісія економіки та маркетингу входить до складу відділення економіки, управління та адміністрування ХТЕК КНТЕУ.

Викладацький склад циклової комісії економіки та маркетингу налічує 7 штатних викладачів, 2 внутрішніх та 1 зовнішніх сумісників. Серед них є кандидати наук, викладачі вищої категорії, викладачі-методисти.

Склад циклової комісії

 

Завідувач циклової комісії – Крюкова Ольга Миколаївна – викладач, спеціаліст вищої категорії, к.е.н., доцент.
У1976 р. закінчила Харківський інститут інженерів залізничного транспорту  ім. С.М. Кірова за спеціальністю «Організація механізірованої обробки економічної інформації». У коледжі на посаді викладача працює з вересня 2017 р.  Стаж науково-педагогічної роботи становить понад  35 років.Має близько 10 міжнародних грантів від фондів  «Відродження» та «ЄВРАЗІЯ» (штаб-квартира м. Нью-Йорк). Одна з засновників Всеукраїнської Асоціації викладачів економіки (1997 – 2007 рр..).Куратор групи М-1-17. Бере участь у виховних, наукових та розважальних заходах ХТЕК КНТЕУ.

Викладачі

  Заїка Юлія Андріївна – кандидат економічних наук, спеціаліст.

У 2009 році закінчила Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія». У 2017 році захистила дисертацію на здобування вченого ступеню кандидата економічних наук на тему «Регулювання сфери вищої освіти на кластерних засадах» за спеціальністю економіка і управління національним господарством.

У ХТЕК КНТЕУ працює з 2017 року завідувачем відділення економіки, управління та адміністрування.

Є наставником групи Е-1-16.

Гузенко Ганна Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат економічних наук, доцент.Закінчила Харківський державний університет ім. О.М.Горького в 1975 р., спеціальність «Політична економія», присвоєна кваліфікація  «економіст, викладач політичної  економії».

Має стаж науково-педагогічної роботи майже 40 років, автор понад 150 наукових праць. У ХТЕК КНТЕУ працює з травня 2017 року на посаді методиста вищої категорії. Її великий досвід як методиста, факультетського керівника та викладача закладу вищої освіти корисний, потрібний і важливий.

Опікується молодими викладачами, започатковує нові форми роботи в школі молодого викладача «Пошук».

За багаторічну сумлінну працю в галузі освіти відзначена Почесною грамотою МОН України «Відмінник народної освіти України».

 

Зайцева Анастасія Вікторівна — викладач, спеціаліст ІІ категорії, інспектор з кадрів.

У 2014 році закінчила Харківський державний університет харчування та торгівлі за спеціальністю «Міжнародна економіка».
 Працює у Харківському торговельно-економічному коледжу КНТЕУ з 2016 року.
Куратор групи ФБ-1-16.
Бере участь у виховних, наукових та розважальних заходах ХТЕК КНТЕУ, а також міжнародних конкурсах, які проводяться під чітким керівництвом директора коледжу Радченко ЛюдмилиОлексіївни
Клочко Віталій Миколайович — викладач циклової комісії економіки та маркетингу.

Закінчив Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Облік і аудит», доцент. Працює в ХТЕК КНТЕУ з 2016 року.

Викладає дисципліни:

«Економічний аналіз», «Економіка і нормування праці», «Економіка підприємства», «Основи менеджменту», «Зовнішньоекономічна діяльність».

 

Бере участь у виховних, наукових та розважальних заходах ХТЕК КНТЕУ.

  Кривошеєва Надія Михайлівна – викладач (спеціаліст вищої категорії).
У 1988 році закінчила Харківський інститут громадського харчування та Вищу школу підприємництва.
У коледжі працює з 2014 року.
Стаж викладацької роботи понад 20 років.
Радченко Ярослав Юрійович – кандидат економічних наук; викладач (спеціаліст вищої категорії).
Закінчив у 1999 р. Харківський державний університет імені В.Н.Каразіна. Загальний стаж викладацької роботи понад 15 років.
Бере активну участь в наукових конференціях різного рівня. Міжнародна конференція «Стратегия качества в промышленности и образовании» («Стратегія якості у промисловості та освіті»), Варна, Болгарія, 2008, IV Міжнародна науково – практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні», Київ, 2008. Має декілька наукових статей. Досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. Забезпечує високу результативність та якість своєї роботи. Працює над підвищенням свого наукового та методичного рівня.
Користується повагою всього педагогічного колективу за принциповість, вимогливість до себе та інших.
Працелюбний, ввічливий, принциповий. Користується повагою серед колег та студентів.
Василик Сергій Костянтинович — працює у коледжі з 2016 року (березень, 2016).
Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у 1998 році. Випускник стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда, під час якої проходив стажування у Варшавській школі економіки (Польща, 2008 р). У 2018 р. пройшов стажування в Університеті Міколая Коперніка в Торуні (Польща).
Член Міжнародного Центру Паблік рілейшнз з 2016 року, Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти з 2018 року. Нагороджений подякою Міністерства освіти і науки України (2018).

 

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу