Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Школа молодого викладача

У 2015-2016 н.р. молоді викладачі коледжу складають близько 25% від загальної кількості. Вони роблять перші кроки в своїй педагогічній діяльності і потребують всебічної допомоги в цьому.

Слухачі двічі на місяць протягом двох років відвідують заняття школи, де досвідчені методисти та викладачі-методисти коледжу сприяють знайомству молодих викладачів з організацією навчальної, методичної, виховної роботи вищих навчальних закладів, проводять з ними теоретичні та практичні заняття, діляться власним педагогічним досвідом.

У коледжі працює школа молодого викладача «Пошук», метою якої є допомога молодим викладачам в оволодінні професійною майстерністю.
Заняття школи молодого викладача присвячені найактуальнішим проблемам організації навчальної – методичної та виховної роботи у вищій школі. Своїм знаннями діляться з молоддю досвідчені педагоги, що працюють в коледжі: Радченко Л.О., Руденко С.О., Зоря Р.Р., Кунічева Т.П., Левицька Є.Г., Железнякова Е.Ю. та інші. Для проведення занять залучаються і викладачі інших вищих навчальних закладів міста.
Заняття школи молодого викладача проходять двічі на місяць за відповідним планом.
З метою вдосконалення своєї майстерності, ознайомлення з різними методиками проведення занять, досвідом впровадження в роботу передових педагогічних технологій молоді викладачі мають можливість відвідувати відкриті заняття викладачів коледжу, брати участь в їх обговоренні.
У разі потреби молоді викладачі можуть звернутися до навчально-методичного відділу за консультаціями з питань навчально-методичної, наукової та виховної роботи.


СПИСОК
слухачів школи молодого викладача «Пошук»
ХТЕК КНТЕУ
на 2015-2016 навчальний рік

 1. Голованова Олена Миколаївна
 2. Горденко Надія Олександрівна
 3. Золотікова Яна Євгеніївна
 4. Кондратенко Анна Олександрівна
 5. Корницька Анастасія Олександрівна
 6. Погорєлова Ганна Олександрівна
 7. Постольна Наталія Олександрівна
 8. Сердюк Юлія Сергіївна
 9. Скіндер Наталія Вадимівна
 10. Смирнова Юлія Володимирівна
 11. Стопник Дарина Геннадіївна
 12. Торянік Ірина Петрівна
 13. Храпач Яна Олегівна
 14. Шеянова Тетяна Іванівна


План
проведення занять з молодими викладачами коледжу
у 2015-2016 навчальному році


№ з/п Дата Тема заняття Відповідальний
1 Жовтень 2015 Основні напрями діяльності викладача ВНЗ. Посадова інструкція викладача коледжу.
Організація навчально-методичної та виховної роботи викладачів ВНЗ І-го рівня акредитації. Основні документи щодо організації навчально-виховного процесу (ознайомлення з галузевим стандартом освіти, навчальною та робочою програмою, НМДК).

Сердюк Ю.С.
Левицька Є.Г.
2 Жовтень 2015 Загальні рекомендації щодо проведення занять (типи занять, план і структура заняття). Обов’язки куратора академічної групи Руденко С.О.
3 Листопад 2015 Лекція — методологічна й організаційна основа для всіх навчальних занять. Форми і види лекцій. Вимоги до проведення сучасної лекції Зоря Р.Р.
4 Листопад 2015 Методика проведення практичних, семінарських, лабораторних занять. Каплун О.О., Кривошеєва Н.М.
5 Грудень 2015 Самостійна й індивідуальна робота студентів. Форми та методи контролю знань, умінь та навичок студентів. Організація та методичне забезпечення наукової роботи студентів. Тетеріна Т.А., Скіндер Н.В.
6 Грудень 2015 Методика проведення занять зі студентами заочної форми навчання: особливості викладу матеріалу, ДКР. Зоря Р.Р.
7 Січень 2016 Методика створення тестових завдань. Особливості застосування тестових завдань у навчальному процесі. Водолаженко О.В.
8 Січень 2016 Впровадження інформаційних технологій в навчальний процес. Лоскутов А.А., Скіндер Н.В.
9 Лютий 2016 Елементи комп’ютерної грамотності. Кунічева Т.П.
10 Лютий 2016 Візуальне супроводження занять: методика роботи із інтерактивними засобами навчання. Кунічева Т.П.
11 Березень 2016 Зміст навчальних планів, їх зв’язок з ОПП та ОКХ. Навчальні програми та робочі навчальні програми: зміст, порядок розробки та затвердження. Створення НМКД: структура, вимоги, наповнення. Левицька Є.Г.
12 Березень 2016 Аналіз та самоаналіз проведеного заняття. Узагальнення власного педагогічного досвіду Сердюк Ю.С.


Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу