Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Навчально-методичний відділ

У своїй діяльності навчально-методичний відділ керується Законами України «Про освіту», «Про вищу світу» та іншими нормативно-правовими актами в галузі вищої освіти, організації та проведення навчально-методичного процесу, Положенням про Харківський торговельно-економічний коледж, Правилами внутрішнього розпорядку коледжу, наказами, розпорядженнями, документами коледжу.
Навчально-методичний відділ здійснює моніторинг організації навчально-виховного процесу та його методичного забезпечення:

  • надає допомогу педагогічним працівникам в розробці методичного забезпечення навчально-виховного процесу;
  • контролює методичне забезпечення дисциплін, що викладаються в коледжі;
  • здійснює вивчення, узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду;
  • здійснює зв᾽язок з зовнішніми науково-педагогічними структурами;
  • контролює організацію та проведення занять, здійснює аналіз навчально-виховного процесу та його результатів;
  • сприяє впровадженню в навчальний процес інноваційних технологій;
  • організовує підготовку та проведення Педагогічної ради коледжу;
  • організовує курсову перепідготовку та атестацію викладачів коледжу;
  • оформлює необхідну методичну документацію.

Співробітники навчально-методичного відділу

Левицька Євгенія Григорівна – викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.
Талановитий педагог, за 14 років педагогічного стажу змогла здобути та передати студентам та молодим викладачам глибокі знання сучасного менеджменту, логістики та методики викладання дисциплін з циклу професійної підготовки. Постійно підвищує свій професійний рівень. З 2007 року є здобувачем при кафедрі менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету та працює над дисертаційним дослідженням «Управління підприємствами сфери обслуговування на принципах соціальної відповідальності». Опублікувала понад 20 робіт науково-практичного та методичного характеру. Брала участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях з актуальних проблем сучасності.
У 2007 році нагороджена дипломом за участь в обласному конкурсі «Вища школа Харківщини — кращі імена» в номінації «Голова циклової комісії».
У 2010 році за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки нагороджена Почесною грамотою Харківської обласної держадміністрації.
Як методист вищої категорії організує та контролює проведення акредитації та ліцензування спеціальностей коледжу, здійснює планування навчально-методичної роботи, контроль та аналіз ефективності навчально-методичного процесу, впровадження в навчальний процес інноваційних технологій.
За період роботи на посаді методиста вищої категорії проявила себе як талановитий, цілеспрямований педагог-наставник, відкритий до всього нового, прогресивного.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу