Харківський торговельно-економічний коледжКиївського національного торговельно-економічного університету: Циклова комісія управління та адміністрування
Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Циклова комісія управління та адміністрування

Циклова комісія управління та адміністрування входить до складу відділення економіки, управління та адміністрування ХТЕК КНТЕУ.

Викладацький склад циклової комісії управління та адміністрування налічує 4 штатних викладачі, 6 внутрішніх та 3 зовнішніх сумісників. Серед них є кандидати наук, викладачі вищої категорії, викладачі-методисти.

Склад циклової комісії

Завідувач циклової комісії – Гончаров Андрій Борисович – викладач, к.е.н., доцент.
В 1986 р. закінчив з відзнакою  хімічний факультет Харківського інженерно-економічного інституту. В 1989 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Московському інституті управління. В 1994 р. одержав звання доцента. В 2010 р. здобув другу вищу освіту в Харківському інституті управління, отримав кваліфікацію спеціаліста з маркетингу. В 2018 р. рішенням атестаційної комісії 3 рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Стаж науково-педагогічної роботи в вищих навчальних закладах перевищує 30 років. Є автором більше 150 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. 3 навчальних посібників з грифом МОН та 2 монографій, статей у зарубіжних журналах.В 2017 р. проходив курси підвищення кваліфікації в Харківському інституті фінансів Київського національного торговельно-економічного університету на кафедрі фінансів і кредиту.Куратор групи М-1-17. Бере участь у виховних, наукових та розважальних заходах ХТЕК КНТЕУ.

​Викладачі

  Постольна Наталія Олександрівна, викладач.
У 2009 році закінчила Харківський навчально-науковий інститут Державного вищого навчального закладу “Університет банківської справи”.
У коледжі працює з 2015 року. За сумлінну працю нагороджена грамотою Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Ініціативна, працелюбна, відповідальна.
Наставник групи ФБ-1-17, ЕСБ-1-17..

 

Голованова Олена Миколаївна – викладач.
У 2006 році закінчила «Харківський державний університет харчування та торгівлі»
У коледжі працює з 2015 року.
Комунікабельна, працелюбна, старанна,відповідальна.
Наставник групи О-1-17.
Кунічева Тетяна Петрівна — завідувач відділення економіки та підприємництва, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Випускниця радіофізичного факультету Харківського державного університету імені О.М.Горького (нині ХНУ імені В.Н.Каразіна). Працює в коледжі з моменту його заснування.
Стаж педагогічної роботи понад 20 років.
Нагороджена Почесною грамотою МОН України, у 2007 р. За сумлінну працю у справі підготовки висококваліфікованих кадрів у 2009 році отримала Почесну грамоту КНТЕУ.
Знавець своєї справи. Досвідчений педагог. Користується повагою серед колег та студентів.
Левицька Євгенія Григорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Освіта та практичний досвід:
У 1997 році закінчила з відзнакою Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет за спеціальністю «Транспортний менеджмент».
— У коледжі працює з часу його заснування. Педагогічний стаж складає 18 років. Має багаторічний досвід роботи завідувачем циклової комісії. У 2007 році брала участь у VIІІ обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Завідувач кафедри (голова циклової комісії)». З 2013 року працює на посаді методиста вищої категорії, бере активну участь в організації та проведенні наукових та методичних заходів ХТЕК КНТЕУ.
Викладає дисципліну: «Основи менеджменту»
Приходько Тетяна Миколаївна – завідувач відділення сфери обслуговування, викладач (спеціаліст вищої категорії).

У 2000 році закінчила Харківський інститут бізнесу і менеджменту.

У ХТЕК КНТЕУ працює з моменту його заснування.

Стаж викладацької роботи понад 15 років. За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки нагороджена Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.

Чібісова Вікторія Петрівна – викладач, спеціаліст ІІ категорії.
Закінчила Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ(2010 р.).
У коледжі працює з 2006 року.
Стаж педагогічної роботи понад 8 років
Чібісова В.П. ініціативна, старанна, має творчий підхід до викладацької діяльності, цілеспрямований педагог, відкритий до всього нового, прогресивного.
Завжди на боці інновацій та вдалих експериментів. Дбає про високий рівень викладання своїх дисциплін та якісні знання студентів.
Застосовує сучасні методи навчання, вміє зацікавити аудиторію, бере активну участь у суспільному житті коледжу.
За активну участь в навчально-методичній та виховній роботі коледжу нагороджена Почесними грамотами Київського національного торговельно-економічного університету та Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (2013, 2014, 2015 рр.), Почесною грамотою Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради (2015р.).В 2014 році посіла І місце в районному етапі міського конкурсу Адміністрації дзержинського району «Молода людина року-2014».
Вікторія Петрівна є завідувачем відділення з підготовки робітничих професій, підвищення кваліфікації та вступу до ВНЗ України.
Сфера наукових інтересів: Проблемні питання фінансового обліку, аудиту та шляхи їх вдосконалення в сучасних умовах.
Водолаженко Олександр Володимирович — кандидат фізико-математичних наук, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Стаж педагогічної роботи 25 років.
У 1980 році закінчив радіофізичний факультет Харківського державного університету імені О.М.Горького (нині ХНУ імені В.Н.Каразіна).
Ерудована людина, цікавий співрозмовник і талановитий викладач. Користується повагою серед студентів та колег.
Железнякова Еліна Юріївна — кандидат фізико-математичних наук, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
У 1991 році закінчила Харківський державний університет імені М.Горького (тепер Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна) за спеціальністю «Математик, викладач математики».
Стаж педагогічної роботи понад 15 років.
Енергійний, талановитий викладач. Автор навчальних посібників.
Коло наукових інтересів: теорія ймовірностей та математична статистика.
  Єршова Лілія Володимирівна — викладач.

Закінчила Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Економічна кібернетика» з відзнакою.

 

 

Царенко Яніна Валентинівна — провідний фахівець з працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, викладач.

В 2015 році закінчила Полтавську державну аграрну академію. В коледжі працює з 2016 року. За сумлінну працю нагороджена грамотою Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ!

Бере участь у житті коледжу. Комунікабельна, працьовита, цілеспрямована, відповідальна.

Є наставником групи М-1-16!

 

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу