Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

Шановні студенти та випускники! У вас є унікальна можливість пройти навчання в Університеті ім. Гульєльмо Марконі у Римі та у бізнес-школі ESCP Europe.
За додатковою інформацією звертатись до каб. 109

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Спортивне життя

Спортивно-масові заходи що були проведені в навчальному році сприяли організаційному укріпленню колективу навчальних груп, поліпшенню стану здоров’я підростаючого покоління, забезпеченню повноцінної підготовки молоді до трудової діяльності та службі у лавах Збройних сил України та забезпеченню подальшого розвитку спорту в цілому.

Загалом в спортивно-масових заходах прийняло участь 350 чоловік.

Травень

Легка атлетика «Спорт протягом життя» міські змагання.

Квітень

Турнір з більярду «Голден кій».

Турнір з волейболу «Спорт протягом життя» міські змагання. (дівчата)
Турнір з баскетболу « Спорт протягом життя» міські змагання. (юнаки)
Науково практична Конференція «Людина, здоров’я, фізична культура і спорт в мінливому світі»

Харківський марафон

Березень

Турнір з міні-футболу «Спорт протягом життя» міські змагання.
Турнір з волейболу «Спорт протягом життя» міські змагання. (юнаки).
Турнір з болулінгу.

«Найкращі серед найкращіх» М-1-16

Грудень

Турнір з боулінгу

Комплексна спартакіада. Т-1-15
Турнір з дартсу. Комплексна спартакіада. ТС-1-16

Лютий

Турнір з міні-футболу «Фінт».

(Каразіна). Комплексна спартакіада.
Турнір з волейболу «Діг».

Комплексна спартакіада. ТО-2-15
Спортивне свято на масляної.

Переможець серед хлопців Давидов Денис
Переможець серед дівчат

Листопад

Турнір з шашок. Комплексна спартакіада (аудиторія ХТЕК).
Турнір з шахів.
Комплексна спартакіада ( аудиторія ХТЕК). Верємеєнко Т-1-16, Шелегеда Т-1-15, Леонтьева О-1-16, Шуленко О-1-16
Пейнтбол. Парк Артема, пейнтбольний клуб «Форт-пост».
Турнір з шахів (міський).

Жовтень

Турнір з настільного тенісу (спорт комплекс університету Каразіна) в рамках комплексної спартакіади коледжу та відбору до збірної ХТЕК. (Лещенко, Ковтун РО-1-16; Ефімцова Е-1-16).
Турнір з настільного тенісу «Спорт протягом життя» міські змагання.

Вересень

День коледжу — день здоров’я. (переможці група РО-1-16)
Майданс

(переможці група РО-1-16 та ТМ-1-16)
День туриста – організовано пішій похід до парку Горького.
Флеш-моб «Символіка родини КНТЕУ» присвячений до 70 річчя університету.

Навчальний рік 2016-2017

9 лютого 2015 року – Козацькі розваги

9 лютого на базі спортивного комплексу «Кондиціонер» відбувся спортивно-патріотичний захід «Козацькі розваги», метою якого було виховання у юнаків та дівчат глибоких національно-патріотичних переконань, формування у молоді загальнолюдських духовних і моральних цінностей, таких як : мужність, сміливість, наполегливість, дисциплінованість й ініціативдність.


Хлопці довели, що вони справжні козаки, проходячи випробування естафетами і змаганнями між отаманами. Завершились розваги матчами з футболу та баскетболу.
Це були захоплюючі змагання, які подарували масу позитивних емоцій і прекрасний настрій не тільки учасникам розваги, а ще і вболівальникам, які прийшли їх підтримати.

До фотогалереї…

Лютий 2015 року – Citius, Altius, Fortius

Відвідування басейна — це заряд бадьорості і гарного настрою на цілий день, а також змога налагодження хороших відносини між одногрупниками, а в нашому випадку – і між однокурсниками – що є запорукою загального успіху, адже взаємовиручка, взаєморозуміння і підтримка ніколи не бувають зайвими.


Черговим заохоченням для наших студентів стало проведення занять фізичного виховання на базі спортивного комплексу «Кондиціонер». Такий вихор бурхливих і сміливих позитивних емоцій ми не відчували доволі давно. Хлопці та дівчата, які ще вчора погано знали один одного, вже сьогодні дружньою підтримкою виказують своє відношення, вболівають, змагаються та намагаються допомогти один одному.
Дружний колектив – необхідна умова для повноцінного студентського життя – як у навчальному процесі, так і у пізнавальній діяльності. Ми – борці за дружний колектив – докладаємо і будемо докладати всі зусилля для того, щоб поліпшити студентське середовище та створити згуртований і дружний колектив нашого коледжу.

Наше гасло «Citius, Altius, Fortius!»

До фотогалереї…

19-22 січня 2015 року – Бадьорий початок навчального семестру


Після закінчення зимових канікул студенти ХТЕК КНТЕУ приступили до занять та активно залучились до спортивно-масових заходів.
19 січня студенти разом з викладачами фізичного виховання вирушили в Саржин Яр підтримати найсміливіших студентів, які вирішили випробувати на собі силу хрещенської води.
20 січня відбувся фінал турніру з дартсу. В ньому взяли участь 15 студентів, які стали переможцями в своїх групах після відбіркового туру.
Переможцем турніру став студент групи ТС-1-14-Векін Олексій, друге місце зайняв Богдан Ємцов (Т-1-14), третє місце посіла студентка групи ТО-1-14 — Печонкіна Тая.
22 січня студенти відвідали міську ковзанку на майдані Свободи, де повною мірою змогли насолодитися не лише фігурним катанням на ковзанах, але і свіжим морозним повітрям. Там відбулося нестандартне заняття з фізичного виховання. Уважно слухаючи і намагаючись правильно виконувати всі завдання викладача, вони отримали чудовий настрій, а також досягли перших успіхів.

12 квітня 2014 року — Перший Міжнародний легкоатлетичний марафон


З метою популяризації здорового способу життя, 12 квітня 2014 року у Харкові відбувся перший Міжнародний наймасовіший легкоатлетичний марафон, за підтримки мера міста Геннадія Кернеса. Студенти і викладачі коледжу із задоволенням взяли активну участь у цьому заході.

«Наш коледж за активний та здоровий спосіб життя!»

Жовтень

1 жовтня 2014 року

1 жовтня в нашому коледжі відбувся спортивно-оздоровчий танцювальний захід для студентів ХТЕК КНТЕУ «Будь у ритмі». Метою якого було створити умови для всебічного розвитку студентів, психологічно розвантажити за допомогою танцю, а також вдосконалити координаційні та рухові вміння набуті на заняттях фізичної культури.

Брали участь студенти 1 та 2 курсів, викладачі соціально-гуманітарних дисциплін.
Переможцами стали студенти групи Б-1-14
2 місце посіла група ТО-2-14
3 місце розділили між собою група РОС-1-14 та група ТС-1-14

Дуже дякуємо всім студентам і викладачам за їх чудові танцювальні композиції та подарований гарний настрій!
Бажаємо всім студентам нових досягнень та побільш позитивних емоцій!

7 жовтня 2013 року

7 жовтня 2013 року цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін в ХТЕК КНТЕУ було проведено танцювально-розважальне свято «МАЙДАНС». У цьому заході взяли участь студенти всіх груп. Усі учасники отримали почесні грамоти. Свято пройшло в дружній та теплій атмосфері. По закінченню було оголошено, що в соціальних мережах відкрито голосування, для відбору найкращої групи.
Шановні студенти! Цього року, саме Ви, маєте шанс самостійно обрати найкращу групу нашого коледжу. Голосування буде відкрито з 8 жовтня 2013 року до 15 жовтня 2013 року (включно). У вас є тиждень, щоб підтримати улюблену групу.
Бажаємо усім успіху і нехай переможе найкращий!

2 жовтня 2012 року

2 жовтня 2012 року був проведений танцювально-розважальний конкурс «Майданс». Усі групи першого курсу взяли участь у цьому заході. Цей конкурс дуже згуртував студентів, які ще вчора не були знайомі, а сьогодні, виходячи разом на сцену і підтримуючи один одного, досягають бажаних перемог. Після виступів груп були визначені найкращі.
Переможцями стали:
І місце – гр. Е-1-12; гр. Б-1-12; гр. РО-1-12; гр. РО-2-12
ІІ місце – гр. Т-1-12; гр. Т-2-12; гр.Т-3-12; гр. ТО-1-12
ІІІ місце – гр. Б-2-12; гр. РОС-1-12.
Найкращі костюми: гр. Ф-1-12; гр. ТМ-1-12;
Оригінальний номер: гр. К-1-12; гр. К-2-12; гр. Тс-1-12

Бажаємо всім подальших спортивних перемог, здійснення усіх мрій та досягнення високих результатів!

19 жовтня 2011 року


19 жовтня 2011 року в ХТЕК КНТЕУ відбувся перший студентський танцювальний конкурс «ДАНС-ШОУ». Це веселе, яскраве свято, участь в якому сприяє активізації культурного життя студентської молоді, розвитку та популяризації танцювального мистецтва. Звичайно ж, оцінити майстерність наших танцівників дуже важко, але всі отримали від цього свята веселий настрій, позитив і море задоволення. Вітаємо учасників!!!

Вересень

1-12 вересня 2013 року

Щиро вітаємо студента групи Т-2-13 Івана Росташа

з перемогою у Всеукраїнському фізкультурному заході «Вітрила надії», який проводився з 01.09 по 12.09.2013 р. у місті Залізний Порт, Херсонської області. Іван завоював кубок Гран-Прі та сім медалей, з них – чотири золоті, дві срібні та дві бронзові.


Бажаємо нових перемог та спортивних звершень!

10 вересня – День здоров’я

Цього дня студенти коледжу взяли участь і спортивному святі, який проводив Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Тепла погода та веселий настрій надихали учасників змагань на спортивні перемоги.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка
Наші партнери

Догори
Донизу